Ми працюємо. Телефонуйте!
image
Безкоштовна діагностика турбіни
image
Не знайшли, що шукали?

(050) 73-43-992

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(097) 12-44-338

з 8:30 до 19:30 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Акції Карта проїзду

Щоденно:

з 8:30 до 19:30 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

з 8:30 до 19:30 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Ремонт електронного сервоприводу турбіни

Зателефонувати
ЧОМУ МИ?
Нам довіряють з багатьох причин
Терміновий ремонт

Відновлення деталі займає 6 годин. Якщо вам потрібно швидше – зробимо!

Все в одному місці

Виконуємо будь-які роботи по турбінах та актуаторах: зняття, діагностика, ремонт, налаштування та встановлення.

Офіційна гарантія

Гарантія на ремонт сервоприводу 1 рік без врахування пробігу

Сучасне обладнання

Тестер-програматор останнього покоління Turbotechnics дозволяє діагностувати сервопривід безпосередньо на авто, а також перепрограмує деталь після ремонту.

Помірні ціни

Вартість ремонту електронного сервоприводу стартує від 800 грн.

Власний склад запчастин

Швидко відремонтуємо або підберемо новий сервопривід будь-якої моделі.

ПОСЛУГИ
Ремонт електронного сервоприводу турбіни
Заміна черв'ячної пари

Після з'ясування причини поломки ми здійснимо заміну черв'ячної пари. Ці елементи найчастіше стають причиною виходу сервоприводу з ладу. Проводимо весь комплекс ремонтних робіт.

від 450 грн
ЗАМОВИТИ
Заміна моторчика сервоприводу

Після діагностики ми здійснимо заміну моторчика. Відремонтований сервопривід в зборі з турбіною проходить обов'язковий етап тестування та налаштування на стенді.

від 500 грн
ЗАМОВИТИ
Діагностика та перепрошивання

Налаштуємо електронну плату за допомогою тестера-програматора ТР-100 Turbotechnics. Сучасне обладнання дозволяє провести точні налаштування без демонтажу елемента. Це значно економить ваш час.

від 650 грн
ЗАМОВИТИ
Новий сервопривід

Наявність власного складу запчастин – можливість оперативно знайти деталь й виконати заміну без простоювання. Завжди в наявності оригінальні елементи сервоприводів та аналоги в різних цінових категоріях.

від 2500 грн
ЗАМОВИТИ
Відремонтуємо сервопривід турбіни прямо зараз
Ми використовуємо сучасне обладнання

(050)-35-21-377

(068)-949-84-70

(050)-35-21-377 (068)-949-84-70
Наші роботи
Відгуки клієнтів

Ремонт турбіни: Garrett для BMW 5 серии

10.07.2019 07:03
Андрій Ситник

Звертався сюди з думкою, що турбіні кінець і потрібно ставити нову. Але мені запропонували варіант ремонту, і я непогано заощадив. Їжджу з турбіною на гарантії, впевнений в якості. Спасибі!Звертався сюди з думкою, що турбіні кінець і потрібно ставити нову. Але мені запропонували варіант ремонту, і я непогано заощадив. Їжджу з турбіною на гарантії, впевнений в якості. Спасибі!

Наші роботи
Відгуки клієнтів

Ремонт турбіни: Borg Warner для Renault Scenic

18.07.2019 06:49
Євген Ардесов

Померла турбіна, запропонували заміну картриджа, за пів дня зробили, отримав фактично нову турбіну, і гарантію 3 роки. Сподобався професійний і грамотний підхід у вирішенні проблеми. Хороший сервіс, професійно працюють, лояльні, приємно звернутися!Померла турбіна, запропонували заміну картриджа, за пів дня зробили, отримав фактично нову турбіну, і гарантію 3 роки. Сподобався професійний і грамотний підхід у вирішенні проблеми. Хороший сервіс, професійно працюють, лояльні, приємно звернутися!

Наші роботи
Відгуки клієнтів

Ремонт турбіни: Garrett для RANGE ROVER

30.06.2019 18:45
В'ячеслав Іванов

Масло впало, сизий дим з труби. Я відразу зрозумів, що проблема в турбіні. Хлопці підтвердили підозри, швидко все зробили. Недорого, чітко, якісно. Гарантія 3 роки, з документами. Спасибі, рекомендую сервіс.Масло впало, сизий дим з труби. Я відразу зрозумів, що проблема в турбіні. Хлопці підтвердили підозри, швидко все зробили. Недорого, чітко, якісно. Гарантія 3 роки, з документами. Спасибі, рекомендую сервіс.

Наші роботи
Відгуки клієнтів

Ремонт турбіни: IHI для Mercedes Vito

21.04.2019 11:31
Василь Миколайович

Швидко відремонтували турбіну, відновили практично мертву. Вийшло дешевше, ніж купувати нову. Спасибі хлопцям, відмінно зроблена робота. Буду рекомендувати ваш сервіс.Швидко відремонтували турбіну, відновили практично мертву. Вийшло дешевше, ніж купувати нову. Спасибі хлопцям, відмінно зроблена робота. Буду рекомендувати ваш сервіс.

Наші роботи
Відгуки клієнтів

Ремонт фірмової турбіни: Toyota Prado

30.06.2019 18:47
Світлана Чернова

Турбіна була зруйнована, але її відновили за 1 день. Задоволена результатом і сервісом. Швидко, по справі, без зайвих розмов і націнок за повітря. Зараз все працює відмінно.Турбіна була зруйнована, але її відновили за 1 день. Задоволена результатом і сервісом. Швидко, по справі, без зайвих розмов і націнок за повітря. Зараз все працює відмінно.

Всі відгуки
РЕМОНТ СЕРВОПРИВОДУ
Ремонт сервоприводу
всіх виробників
Устаткування для ремонту та діагностики

Діагностика:

Мультимарочний автосканер Launch X431

Кращий в своїй категорії сканер для діагностики електронних компонентів автомобілів. Програмні потужності дозволяють розпізнавати коди несправностей, скидати налаштування і повертати заводські параметри, переглядати дані обладнання в реальному часі. Автосканери Launch визнані кращими в Європі. Комп’ютерна діагностика дозволяє точно визначити наявність проблеми в турбіні.  Наш сервіс – один з небагатьох, хто офіційно використовує автосканер Launch  в діагностиці турбін.

Устаткування для ремонту та діагностики

Діагностика:

Тестер-програматор АТР-100 Turbotechnics

Один з найсучасніших тестерів електронних актуаторів турбін. Обладнання від англійського виробника забезпечує діагностику та налаштування електронних блоків управління від наступних брендів: Hella, Siemens, Mitsubishi, Hitachi, Denso, Sonceboz, Mahle. Це практично всі варіанти обладнання, поширені на українському ринку. Тестер гарантує точні дані й широкий функціонал для внесення, зміни налаштувань, ремонту.

Устаткування для ремонту та діагностики

Діагностика:

Відеоендоскоп Videoscope MV 400

Цифровий відеоендоскоп з 3,5-дюймовим екраном – один з кращих варіантів обладнання для огляду важкодоступних елементів й отримання точних даних про їхній стан. З ним ми забезпечуємо якісну, швидку й ефективну діагностику з отриманням точних даних. Не знімаючи турбіни з автомобіля, ми продемонструємо вам на екрані пошкодження її внутрішніх елементів.

Устаткування для ремонту та діагностики

Діагностика та налаштування:

Стенд налаштування ГEOMET-2000

Устаткування призначене для налаштування та контролю змінної геометрії напрямних лопаток турбін після ремонту. Ми можемо відновити значення до заводських, а також провести перевірку клапана. Потік повітря через турбіну створюється за допомогою вакуумного насоса. У пам’яті обладнання є база з декількома тисячами еталонних налаштувань турбокомпресорів, яку можна своєчасно поповнювати. Після проведення налаштування комп’ютер друкує звіт про допустимі параметри турбіни.

Устаткування для ремонту та діагностики

Очищення:

Піскоструменева камера ежекторного типу

Устаткування призначене для очищення металевих поверхонь. Підготовка здійснюється повітряно-піскоструменевим методом. В процесі забезпечується якісне зняття окалини та іржі, видалення формувального ґрунту, задирок й шарів фарби, шліфування поверхонь, полірування, зміцнення і матування. Після піскоструменевої камери корпус вашої турбіни буде чистіше, ніж у нової.

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ
Інші послуги
Ремонт турбін
ДЕТАЛЬНІШЕ
Продаж нових турбін
ДЕТАЛЬНІШЕ
Ремонт ПНВТ
ДЕТАЛЬНІШЕ
Ремонт форсунок
ДЕТАЛЬНІШЕ
Чистка сажових фільтрів
ДЕТАЛЬНІШЕ
Заправка та ремонт кондиціонерів
ДЕТАЛЬНІШЕ
Замовити ремонт та програмування сервоприводу

(050)-35-21-377

(068)-949-84-70

(050)-35-21-377 (068)-949-84-70
ЩО МОЖЕ БУТИ КОРИСНИМ ДЛЯ ВАС?
Корисні знання
29. 01. 2020
Як перевірити актуатор турбіни?

Коли мотор автомобіля функціонує на підвищених обертах, турбонагнетатель важливо захистити від ймовірних перевантажень. Для цього комплекс турбонаддува доповнюють електронним актуатором. По суті, це клапан, здатний випускати виходять назовні …

Купити
29. 01. 2020
Втрата потужності дизельної турбіни: причини й ознаки

Коли турбонагнетатель виходить з ладу, це відразу помітно за зниженою потужності двигуна. Розглянемо, на яких причин втрачається потужність, як визначити причину і коли звертатися за професійною допомогою.

Купити
29. 01. 2020
Як працює вакуумний клапан турбіни?

Його завдання – підтримувати стабільний тиск повітря і рідини. Не маючи цього клапана, мотор може швидко зламатися через перевантаження. Розглянемо, як функціонує вакуумний клапан.

Купити
Як ми працюємо?
Ремонт сервоприводу від турбосто

Сучасні автомобільні мотори, особливо дизельні, вимагають постійного вдосконалення. Для ефективного розв’язання цієї проблеми розробники автомобілів вирішили встановлювати своєрідний актуатор електронного типу – сервопривід турбіни. Його основне завдання – обмежувати робочі режими турбонаддування. Це досить складний програмований пристрій, тому відновити його можна тільки в умовах спеціалізованих СТО, таких як ТурбоСТО.

Види електронних актуаторів

В даний час використовуються сервоприводи турбін двох видів: З сердечником. З використанням найпростішої основи: електромотора й обмотки, відрізняються низькою вартістю. Через незначну вібрацію, яку створює електричний моторчик в процесі роботи, досить складно забезпечити точне розташування вала. Це значно знижує ефективність функціонування механізму. Порожній ротор. Це варіант більш надійного, але й дорожчого агрегата. Відсутність вібрації під час функціонування механізму дає можливість забезпечувати точну орієнтацію вихідного вала з урахуванням робочих умов. До того ж, крім тривалої безперебійної експлуатації механізму, гарантується й висока його продуктивність. Ми реставруємо електронні актуатори виробництва Siemens, Hella, Mellet VDO.

Характерні причини несправностей

До найбільш поширених факторів виходу з ладу сервоприводу турбіни можна віднести: Збій в заводській прошивці. Для його виявлення проводиться комплексна діагностика агрегата. Здійснюється повторне встановлення програми з відновленням первинних налаштувань.Руйнування сальників. Попадання в агрегат вологи може стати причиною вигоряння окремих ділянок плати. Наші майстри здійснюють пайку, забезпечуючи якісну заміну вигорілих електронних елементів. Випадкове механічне пошкодження півмісяця. Потрібна повна заміна цієї деталі в комплекті з шестернею актуатора турбіни. Природне зношення шестерні. Під постійним інтенсивним впливом відбувається стирання поверхні деталі. В результаті зміни параметрів люфту тиск може стати як неприпустимо мінімальним, так і занадто високим. Несправності пружини. Моторчик. Через перегрів може видавати «не той» сигнал в електронну плату управління. Маючи багаторічний досвід, кваліфіковані майстри ТурбоСТО здатні виконати бездоганне відновлення функціональних здібностей сервоприводу турбіни як легкового, так і вантажного транспортного засобу будь-якого виробника. Наявність прогресивного обладнання дозволяє не тільки оперативно й точно виявити причину несправності агрегата, але й зробити першокласний його ремонт. Для діагностики та перепрошивання актуаторів ми використовуємо тестер-програматор АТР-100 Turbotechnics. Підтвердженням виконання послуги на високому якісному рівні є надання офіційної гарантії на 1 рік.

Ремонт сервоприводів по всій Україні

Дуже важливо знайти професійну компанію з діагностики та ремонту сервоприводів в місті, в якому перебуваємо. Досвідчені майстри компанії TurboSTO зроблять швидку діагностику, і зможуть легко визначити причину несправностей. Ми ремонтуємо електронні сервоприводи в таких містах, як: Київ, Харків, Львів, Одеса, Кривий ріг Дніпро, Запоріжжя, Маріуполь, Кропивницький, Кременчук, Хмельницький, Чернівці, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Рівне, Житомир, Херсон, Миколаїв, Черкаси, Вінниця, Ужгород, Луцьк. Ми працюємо по всій Україні.

Більше
контакти
Національна мережа СТО з ремонту турбін
Філії по всій Україні:

Київ, Харків, Львів, Одеса, Рiвне, Вінниця, Івано-Франківськ, Дніпро, Житомир, Черкаси.

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:

Запоріжжя, Маріуполь, Кропивницький, Кривий Ріг, Кременчук, Хмельницкий, Полтава, Чернігів, Суми, Херсон, Миколаїв, Ужгород, Луцьк.

Переглянути адреси
image