Ми працюємо. Телефонуйте!
image
Безкоштовна діагностика турбіни
ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

(050) 73-43-992

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(097) 12-44-338

Запис з 8:30 до 18:00 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Акції Контакти

Робота СТО:

з 09:00 до 19:00 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Запис з 8:30 до 18:00 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Контакти

Ремонт електронного сервоприводу турбіни

Зателефонувати
ЧОМУ МИ?
Нам довіряють з багатьох причин
Терміновий ремонт

Відновлення деталі займає 6 годин. Якщо вам потрібно швидше – зробимо!

Все в одному місці

Виконуємо будь-які роботи по турбінах та актуаторах: зняття, діагностика, ремонт, налаштування та встановлення.

Офіційна гарантія

Гарантія на ремонт сервоприводу 1 рік без врахування пробігу

Сучасне обладнання

Тестер-програматор останнього покоління Turbotechnics дозволяє діагностувати сервопривід безпосередньо на авто, а також перепрограмує деталь після ремонту.

Помірні ціни

Вартість ремонту електронного сервоприводу стартує від 800 грн.

Власний склад запчастин

Швидко відремонтуємо або підберемо новий сервопривід будь-якої моделі.

ПОСЛУГИ
Ремонт електронного сервоприводу турбіни
Заміна черв'ячної пари

Після з'ясування причини поломки ми здійснимо заміну черв'ячної пари. Ці елементи найчастіше стають причиною виходу сервоприводу з ладу. Проводимо весь комплекс ремонтних робіт.

від 450 грн
ЗАМОВИТИ
Заміна моторчика сервоприводу

Після діагностики ми здійснимо заміну моторчика. Відремонтований сервопривід в зборі з турбіною проходить обов'язковий етап тестування та налаштування на стенді.

від 500 грн
ЗАМОВИТИ
Діагностика та перепрошивання

Налаштуємо електронну плату за допомогою тестера-програматора ТР-100 Turbotechnics. Сучасне обладнання дозволяє провести точні налаштування без демонтажу елемента. Це значно економить ваш час.

від 650 грн
ЗАМОВИТИ
Новий сервопривід

Наявність власного складу запчастин – можливість оперативно знайти деталь й виконати заміну без простоювання. Завжди в наявності оригінальні елементи сервоприводів та аналоги в різних цінових категоріях.

від 2500 грн
ЗАМОВИТИ
Відремонтуємо сервопривід турбіни прямо зараз
Ми використовуємо сучасне обладнання

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(050) 73-43-992 (097) 12-44-338
Наші роботи
Відгуки клієнтів

Ремонт турбіни: Garrett для BMW 5 серии

10.07.2019 07:03
Андрій Ситник

Обращался сюда с мыслью, что турбине конец и нужно ставить новую. Но мне предложили вариант ремонта, и я неплохо сэкономил. Езжу с турбиной на гарантии, уверен в качестве. Спасибо!

Наші роботи
Відгуки клієнтів

Ремонт турбіни: Borg Warner для Renault Scenic

18.07.2019 06:49
Євген Ардесов

Умерла турбина, предложили замену картриджа, за пол дня сделали, получил фактически новую турбину, и гарантию 3 года. Понравился профессиональный и грамотный подход в решении проблемы. Хороший сервис, профессионально работают, лояльны, приятно обратиться!

Наші роботи
Відгуки клієнтів

Ремонт турбіни: Garrett для RANGE ROVER

30.06.2019 18:45
В'ячеслав Іванов

Масло упало, сизый дым из трубы. Я сразу понял, что проблема в турбине. Ребята подтвердили подозрения, быстро все сделали. Недорого, четко, качественно. Гарантия 3 года, с документами. Спасибо, рекомендую сервис.

Наші роботи
Відгуки клієнтів

Ремонт турбіни: IHI для Mercedes Vito

21.04.2019 11:31
Василь Миколайович

Быстро отремонтировали турбину, восстановили практически мертвую. Вышло дешевле, чем покупать новую. Спасибо ребятам, отлично сделанная работа. Буду рекомендовать ваш сервис.

Наші роботи
Відгуки клієнтів

Ремонт фірмової турбіни: Toyota Prado

30.06.2019 18:47
Світлана Чернова

Турбина была разрушена, но ее восстановили за 1 день. Довольна результатом и сервисом. Быстро, по делу, без лишних разговоров и наценок за воздух. Сейчас все работает отлично.

Всі відгуки
РЕМОНТ СЕРВОПРИВОДУ
Ремонт сервоприводу
всіх виробників
Устаткування для ремонту та діагностики

Діагностика:

Мультимарочний автосканер Launch X431

Кращий в своїй категорії сканер для діагностики електронних компонентів автомобілів. Програмні потужності дозволяють розпізнавати коди несправностей, скидати налаштування і повертати заводські параметри, переглядати дані обладнання в реальному часі. Автосканери Launch визнані кращими в Європі. Комп’ютерна діагностика дозволяє точно визначити наявність проблеми в турбіні.  Наш сервіс – один з небагатьох, хто офіційно використовує автосканер Launch  в діагностиці турбін.

Устаткування для ремонту та діагностики

Діагностика:

Тестер-програматор АТР-100 Turbotechnics

Один з найсучасніших тестерів електронних актуаторів турбін. Обладнання від англійського виробника забезпечує діагностику та налаштування електронних блоків управління від наступних брендів: Hella, Siemens, Mitsubishi, Hitachi, Denso, Sonceboz, Mahle. Це практично всі варіанти обладнання, поширені на українському ринку. Тестер гарантує точні дані й широкий функціонал для внесення, зміни налаштувань, ремонту.

Устаткування для ремонту та діагностики

Діагностика:

Відеоендоскоп Videoscope MV 400

Цифровий відеоендоскоп з 3,5-дюймовим екраном – один з кращих варіантів обладнання для огляду важкодоступних елементів й отримання точних даних про їхній стан. З ним ми забезпечуємо якісну, швидку й ефективну діагностику з отриманням точних даних. Не знімаючи турбіни з автомобіля, ми продемонструємо вам на екрані пошкодження її внутрішніх елементів.

Устаткування для ремонту та діагностики

Діагностика та налаштування:

Стенд налаштування ГEOMET-2000

Устаткування призначене для налаштування та контролю змінної геометрії напрямних лопаток турбін після ремонту. Ми можемо відновити значення до заводських, а також провести перевірку клапана. Потік повітря через турбіну створюється за допомогою вакуумного насоса. У пам’яті обладнання є база з декількома тисячами еталонних налаштувань турбокомпресорів, яку можна своєчасно поповнювати. Після проведення налаштування комп’ютер друкує звіт про допустимі параметри турбіни.

Устаткування для ремонту та діагностики

Очищення:

Піскоструменева камера ежекторного типу

Устаткування призначене для очищення металевих поверхонь. Підготовка здійснюється повітряно-піскоструменевим методом. В процесі забезпечується якісне зняття окалини та іржі, видалення формувального ґрунту, задирок й шарів фарби, шліфування поверхонь, полірування, зміцнення і матування. Після піскоструменевої камери корпус вашої турбіни буде чистіше, ніж у нової.

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ
Інші послуги
Ремонт турбін
ДЕТАЛЬНІШЕ
Продаж нових турбін
ДЕТАЛЬНІШЕ
Ремонт ПНВТ
ДЕТАЛЬНІШЕ
Ремонт форсунок
ДЕТАЛЬНІШЕ
Чистка сажових фільтрів
ДЕТАЛЬНІШЕ
Заправка та ремонт кондиціонерів
ДЕТАЛЬНІШЕ
Замовити ремонт та програмування сервоприводу

(050)-35-21-377

(068)-949-84-70

(050)-35-21-377 (068)-949-84-70
ЩО МОЖЕ БУТИ КОРИСНИМ ДЛЯ ВАС?
Корисні знання
12. 01. 2022
Які ризики очікують при самостійному ремонті турбіни

Турбокомпресор – надійний механізм, проте згодом він, як і інші системи автомобіля, виходить з ладу. Ви помітите “падіння” наддуву та тяги, двигун стане швидше перегріватися, під час його роботи може чутись свист, стукіт і навіть виття. Досвідчений автовласник швидко визначить джерело проблеми та, швидше за все, захоче здійснити ремонт турбіни своїми руками. З одного боку, […]

Детальніше
10. 01. 2022
Чому свистить турбіна – розбираємо причини поломки

Іноді під час роботи турбокомпресора чується свист. Він може бути абсолютно безпечним і не вимагати ремонту. А може сигналізувати про наявність проблем. Щоб розібратися в природі та причинах свисту, давайте спочатку згадаємо про принцип роботи турбіни. А потім проаналізуємо, коли виникають нехарактерні звуки, про що вони сигналізують і що з цим робити. Коли свист турбіни […]

Детальніше
05. 01. 2022
Види турбін на автомобілі: у чому відмінність

Усі автомобільні турбокомпресори працюють за рахунок використання енергії відпрацьованих вихлопних газів. Принцип роботи у них є спільним, а ось конструктивні особливості відрізняються. Тому перш ніж розглядати типи турбін для авто, краще спочатку розібратися, як вони функціонують. Це допоможе зрозуміти відмінності того чи іншого типу. Як працюють турбіни? Їхнє улаштування та принцип дії спрямовані на надходження […]

Детальніше
Як ми працюємо?
Ремонт сервоприводу від турбосто

Сучасні автомобільні мотори, особливо дизельні, вимагають постійного вдосконалення. Для ефективного розв’язання цієї проблеми розробники автомобілів вирішили встановлювати своєрідний актуатор електронного типу – сервопривід турбіни. Його основне завдання – обмежувати робочі режими турбонаддування. Це досить складний програмований пристрій, тому відновити його можна тільки в умовах спеціалізованих СТО, таких як ТурбоСТО.

Види електронних актуаторів

В даний час використовуються сервоприводи турбін двох видів:

  1. З сердечником. З використанням найпростішої основи: електромотора й обмотки, відрізняються низькою вартістю. Через незначну вібрацію, яку створює електричний моторчик в процесі роботи, досить складно забезпечити точне розташування вала. Це значно знижує ефективність функціонування механізму.
  2. Порожній ротор. Це варіант більш надійного, але й дорожчого агрегата. Відсутність вібрації під час функціонування механізму дає можливість забезпечувати точну орієнтацію вихідного вала з урахуванням робочих умов. До того ж, крім тривалої безперебійної експлуатації механізму, гарантується й висока його продуктивність.

Ми реставруємо електронні актуатори виробництва Siemens, Hella, Mellet VDO.

Характерні причини несправностей

До найбільш поширених факторів виходу з ладу сервоприводу турбіни можна віднести:

  • Збій в заводській прошивці. Для його виявлення проводиться комплексна діагностика агрегата. Здійснюється повторне встановлення програми з відновленням первинних налаштувань.
  • Руйнування сальників. Попадання в агрегат вологи може стати причиною вигоряння окремих ділянок плати. Наші майстри здійснюють пайку, забезпечуючи якісну заміну вигорілих електронних елементів.
  • Випадкове механічне пошкодження півмісяця. Потрібна повна заміна цієї деталі в комплекті з шестернею актуатора турбіни.
  • Природне зношення шестерні. Під постійним інтенсивним впливом відбувається стирання поверхні деталі. В результаті зміни параметрів люфту тиск може стати як неприпустимо мінімальним, так і занадто високим.
  • Несправності пружини.
  • Моторчик. Через перегрів може видавати «не той» сигнал в електронну плату управління.

Маючи багаторічний досвід, кваліфіковані майстри ТурбоСТО здатні виконати бездоганне відновлення функціональних здібностей сервоприводу турбіни як легкового, так і вантажного транспортного засобу будь-якого виробника. Наявність прогресивного обладнання дозволяє не тільки оперативно й точно виявити причину несправності агрегата, але й зробити першокласний його ремонт. Для діагностики та перепрошивання актуаторів ми використовуємо тестер-програматор АТР-100 Turbotechnics. Підтвердженням виконання послуги на високому якісному рівні є надання офіційної гарантії на 1 рік.

Ремонт сервоприводів по всій Україні

Дуже важливо знайти професійну компанію з діагностики та ремонту сервоприводів в місті, в якому перебуваємо. Досвідчені майстри компанії TurboSTO зроблять швидку діагностику, і зможуть легко визначити причину несправностей. Ми ремонтуємо електронні сервоприводи в таких містах, як: Київ, Харків, Львів, Одеса, Кривий ріг Дніпро, Запоріжжя, Маріуполь, Кропивницький, Кременчук, Хмельницький, Чернівці, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Рівне, Житомир, Херсон, Миколаїв, Черкаси, Вінниця, Ужгород, Луцьк. Ми працюємо по всій Україні.

Більше
контакти
Національна мережа СТО з ремонту турбін
Філії по всій Україні:

Київ, Харків, Львів, Одеса, Рiвне, Вінниця, Івано-Франківськ, Тернопіль, Дніпро, Житомир, Черкаси, Чернівці, Хмельницький, Луцьк.

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:

Запоріжжя, Маріуполь, Кропивницький, Кривий Ріг, Полтава, Чернігів, Суми, Херсон, Кременчук, Миколаїв, Ужгород.

Переглянути адреси
image