Ми працюємо. Телефонуйте!
image
Безкоштовна діагностика турбіни
ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

(050) 73-43-992

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(097) 12-44-338

Запис з 8:30 до 18:00 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Акції Контакти

Робота СТО:

з 09:00 до 19:00 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Запис з 8:30 до 18:00 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Контакти

Безкоштовна діагностика турбін

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ
ПОСЛУГИ
Послуги з діагностики турбіни
Діагностика турбіни на стенді

У послугу входить візуальна перевірка турбіни та випробування на стенді з імітацією функції компресора. Діагностика рекомендована за наявності явних несправностей (шумів, зростання витрат, зниження потужності).

ЗАМОВИТИ
Комп'ютерна діагностика

Комп’ютерна діагностика турбіни автосканером Launch X431 дозволяє отримати дані неправильної роботи турбонагнітача, а також всієї паливної системи автомобіля. Не вимагає демонтажу турбіни.

ЗАМОВИТИ
Діагностика сервоприводу

Проводимо перевірку електронного сервоприводу тестером-програматором ATP-100 Turbotechnics. Прилад нового покоління діагностує сервопривід без зняття, скидає налаштування або вносить зміни в параметри.

ЗАМОВИТИ
Відеодіагностика турбіни

Миттєва діагностика турбокомпресора здійснюється приладом videoscope MV 400 без зняття турбіни. Всі пошкодження видно, як під мікроскопом: можна точно визначити проблему або переконатися в її відсутності.

ЗАМОВИТИ
Запишіться на безкоштовну діагностику
Ми використовуємо сучасне обладнання

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(050) 73-43-992 (097) 12-44-338
Ознаки несправності
Коли потрібно робити
діагностику турбіни?
1
Мотор не працює на повну потужність

Помітно знизилася потужність двигуна без об'єктивних причин (відчуття, що у автомобіля пропала тяга)

2
Густий дим з вихлопної труби

При збільшенні швидкості автомобіля з вихлопної труби йде дим характерного сизого, чорного, білого кольору

3
Збільшилося споживання мастила

Збільшення витрат різке, з нехарактерними показниками. При візуальному огляді можна знайти витік

4
Сторонні звуки в моторі

Під час роботи двигуна чітко чути нехарактерні звуки: найчастіше це скрегіт, сильний шум, свист

5
Перепади тиску

Помітні часті й сильні перепади рівнів тиску мастила та повітря в двигуні, без об'єктивних причин

6
Погіршення динаміки

При розгоні значно знизилася динаміка, що говорить про недостатнє надходження повітря до двигуна

Обладнання для ремонту та діагностики

Діагностика:

Мультимарочний автосканер Launch X431

Кращий в своїй категорії сканер для діагностики електронних компонентів автомобілів. Програмні потужності дозволяють розпізнавати коди несправностей, скидати налаштування і повертати заводські параметри, переглядати дані обладнання в реальному часі. Автосканери Launch визнані кращими в Європі. Комп’ютерна діагностика дозволяє точно визначити наявність проблеми в турбіні.  Наш сервіс – один з небагатьох, хто офіційно використовує автосканер Launch  в діагностиці турбін.

Обладнання для ремонту та діагностики

Діагностика:

Тестер-програматор АТР-100 Turbotechnics

Один з найсучасніших тестерів електронних актуаторів турбін. Обладнання від англійського виробника забезпечує діагностику та налаштування електронних блоків управління від наступних брендів: Hella, Siemens, Mitsubishi, Hitachi, Denso, Sonceboz, Mahle. Це практично всі варіанти обладнання, поширені на українському ринку. Тестер гарантує точні дані й широкий функціонал для внесення, зміни налаштувань, ремонту.

Обладнання для ремонту та діагностики

Діагностика:

Відеоендоскоп Videoscope MV 400

Цифровий відеоендоскоп з 3,5-дюймовим екраном – один з кращих варіантів обладнання для огляду важкодоступних елементів й отримання точних даних про їхній стан. З ним ми забезпечуємо якісну, швидку й ефективну діагностику з отриманням точних даних. Не знімаючи турбіни з автомобіля, ми продемонструємо вам на екрані пошкодження її внутрішніх елементів.

Обладнання для ремонту та діагностики

Діагностика та налаштування:

Стенд налаштування ГEOMET-2000

Обладнання призначене для налаштування та контролю змінної геометрії напрямних лопаток турбін після ремонту. Ми можемо відновити значення до заводських, а також провести перевірку клапана. Потік повітря через турбіну створюється за допомогою вакуумного насоса. У пам’яті обладнання є база з декількома тисячами еталонних налаштувань турбокомпресорів, яку можна своєчасно поповнювати. Після проведення налаштування комп’ютер друкує звіт про допустимі параметри турбіни.

Обладнання для ремонту та діагностики

Очищення:

Піскоструменева камера ежекторного типу

Устаткування призначене для очищення металевих поверхонь. Підготовка здійснюється повітряно-піскоструменевим методом. В процесі забезпечується якісне зняття окалини та іржі, видалення формувального ґрунту, задирок й шарів фарби, шліфування поверхонь, полірування, зміцнення і матування. Після піскоструменевої камери корпус вашої турбіни буде чистіше, ніж у нової.

Тільки у нас відеодіагностика турбіни

Все покажемо та пояснимо в найменших подробицях

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(050) 73-43-992 (097) 12-44-338
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ
Інші послуги
Ремонт турбін
ДЕТАЛЬНІШЕ
Продаж нових турбін
ДЕТАЛЬНІШЕ
Ремонт ПНВТ
ДЕТАЛЬНІШЕ
Ремонт форсунок
ДЕТАЛЬНІШЕ
Чистка сажових фільтрів
ДЕТАЛЬНІШЕ
Заправка та ремонт кондиціонерів
ДЕТАЛЬНІШЕ
ЧОМУ МИ?
У нас ви знайдете
Безкоштовна діагностика

Швидко визначимо причину поломки знятої турбіни. За необхідності проведемо комп'ютерну діагностику паливної системи автомобіля безкоштовно. Запишіться на зняття турбіни, діагностику зробимо безкоштовно.

Працюємо по всій Україні

Вже відкрито 14 філій у різних містах. Приймаємо турбіни на ремонт Новою поштою, доставлення за наш кошт, оплата роботи – при отриманні.

Все в одному місці

Виконуємо будь-які роботи по турбінам: зняття, діагностика, ремонт і установка. Є свій склад запчастин, нових і відновлених турбін.

Сучасне обладнання

Наші СТО оснащені новітнім європейським обладнанням Turbotechnics для ремонту турбокомпресорів.

Терміновий ремонт турбін

Всього за 6 годин відновлюємо турбіни. Потрібно швидше - ми готові зробити неможливе!

Доступні ціни на ремонт

Великий вибір деталей в різних цінових категоріях дозволить вам самостійно визначити вартість ремонту турбіни.

Офіційна гарантія 3 роки

Гарантія на наш ремонт довша, ніж на нову турбіну; пробіг не враховуємо.

Індивідуальний менеджер

Детально інформуємо про причини поломки і особливості ремонту вашої турбіни. Контролюємо ремонт і відповідамо на питання на всіх етапах.

ЩО МОЖЕ БУТИ КОРИСНИМ ДЛЯ ВАС?
Корисні знання
12. 01. 2022
Які ризики очікують при самостійному ремонті турбіни

Турбокомпресор – надійний механізм, проте згодом він, як і інші системи автомобіля, виходить з ладу. Ви помітите “падіння” наддуву та тяги, двигун стане швидше перегріватися, під час його роботи може чутись свист, стукіт і навіть виття. Досвідчений автовласник швидко визначить джерело проблеми та, швидше за все, захоче здійснити ремонт турбіни своїми руками. З одного боку, […]

Детальніше
10. 01. 2022
Чому свистить турбіна – розбираємо причини поломки

Іноді під час роботи турбокомпресора чується свист. Він може бути абсолютно безпечним і не вимагати ремонту. А може сигналізувати про наявність проблем. Щоб розібратися в природі та причинах свисту, давайте спочатку згадаємо про принцип роботи турбіни. А потім проаналізуємо, коли виникають нехарактерні звуки, про що вони сигналізують і що з цим робити. Коли свист турбіни […]

Детальніше
05. 01. 2022
Види турбін на автомобілі: у чому відмінність

Усі автомобільні турбокомпресори працюють за рахунок використання енергії відпрацьованих вихлопних газів. Принцип роботи у них є спільним, а ось конструктивні особливості відрізняються. Тому перш ніж розглядати типи турбін для авто, краще спочатку розібратися, як вони функціонують. Це допоможе зрозуміти відмінності того чи іншого типу. Як працюють турбіни? Їхнє улаштування та принцип дії спрямовані на надходження […]

Детальніше
Як ми працюємо?
Безкоштовна діагностика турбіни в ТурбоСТО

Діагностика турбіни: коли потрібно її проводити

Практично кожен виробник сучасної автотранспортної техніки гарантує, що його турбокомпресор безпроблемно функціонуватиме не менше 10 років. Проте внаслідок порушень умов експлуатації автомобіля реальний термін набагато менший. Про необхідність проведення діагностики турбіни, сигналізують: значне зниження потужності автомобіля і поява у вихлопному димі темного або синюватого кольору. Також рекомендується проводити комплексну перевірку у разі купівлі автотранспортного засобу на вторинному ринку.

Види діагностики турбіни

Діагностика турбіни як дизельного, так і бензинового двигуна може здійснюватися двома способами:

  1. Із демонтажем агрегату. Для проведення такої комплексної перевірки повноцінності функціонування турбокомпресора потрібно попередньо зняти його з автомобіля. У даному випадку можна спробувати виявити несправність за допомогою візуального огляду агрегату. Чи є витік олії з корпусу, чи є на ньому механічні пошкодження. Однак краще довірити проведення цього процесу кваліфікованим майстрам ТурбоСТО, які мають необхідне сучасне діагностичне обладнання. Діагностика турбіни на стенді. Більш точну інформацію про несправність турбіни дає роздрук звіту про налаштування турбокомпресора на стенді, у ньому фіксуються параметри налаштування турбіни та їх відповідність заводським стандартам.
  2. Без демонтажу. І тут виконується комп’ютерна діагностика приладом лаунч без зняття турбіни. Шляхом підключення комп’ютера до автомобіля за допомогою спеціального шнура. Прилад дає точну інформацію про наявність несправностей у тому чи іншому вузлі автомобіля. Відеодіагностика турбіни за допомогою відеоендоскопа прогресивний метод, що використовується тільки на наших СТО. Вказує на всі несправності на турбіні без зняття її з автомобіля. Ви самі зможете побачити, як під мікроскопом, усі ушкодження механізму. Також ми використовуємо тестер програматор АТР-100 Turbotechnics останнього покоління, виробництва Великобританії для діагностики та програмування електронних сервоприводів. Він дозволяє визначити поломку актуатора без зняття турбіни з авто, що суттєво економить час та гроші клієнта під час ремонту турбіни.

Діагностика та ремонт турбін по всій Україні

Якщо у вас виникла потреба у проведенні діагностики турбіни на вашому транспортному засобі, рекомендуємо звертатися до кваліфікованих майстрів компанії ТурбоСТО. Дуже важливо знайти професійну компанію з діагностики та ремонту турбін у місті, в якому знаходетеся. Досвідчені майстри компанії TurboSTO зроблять швидку діагностику турбіни  і зможуть легко визначити, у чому проблема. Компанія TurboSTO займається діагностикою та ремонтом турбін у таких містах як: Київ, Харків, Львів, Одеса, Кривий Ріг, Дніпро, Запоріжжя, Маріуполь, Кіровоград, Кременчук, Хмельницький, Чернівці, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Рівне, Житомир , Херсон, Миколаїв, Черкаси, Вінниця, Ужгород, Луцьк. Ми працюємо по всій Україні.

Більше
контакти
Національна мережа СТО з ремонту турбін
Філії по всій Україні:

Київ, Харків, Львів, Одеса, Рiвне, Вінниця, Івано-Франківськ, Тернопіль, Дніпро, Житомир, Черкаси, Чернівці, Хмельницький, Луцьк.

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:

Запоріжжя, Маріуполь, Кропивницький, Кривий Ріг, Полтава, Чернігів, Суми, Херсон, Кременчук, Миколаїв, Ужгород.

Переглянути адреси
image