Ми працюємо. Телефонуйте!
image
Безкоштовна діагностика турбіни
image
Не знайшли, що шукали?

(050) 73-43-992

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(097) 12-44-338

з 8:30 до 19:30 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Акції Карта проїзду

Щоденно:

з 8:30 до 19:30 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

з 8:30 до 19:30 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Безкоштовна діагностика турбін

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ
диагностика турбины
ПОСЛУГИ
Послуги з діагностики турбіни
Діагностика турбіни на стенді

У послугу входить візуальна перевірка турбіни та випробування на стенді з імітацією функції компресора. Діагностика рекомендована за наявності явних несправностей (шумів, зростання витрат, зниження потужності).

ЗАМОВИТИ
Комп'ютерна діагностика

Комп’ютерна діагностика турбіни автосканером Launch X431 дозволяє отримати дані неправильної роботи турбонагнітача, а також всієї паливної системи автомобіля. Не вимагає демонтажу турбіни.

ЗАМОВИТИ
Діагностика сервоприводу

Проводимо перевірку електронного сервоприводу тестером-програматором ATP-100 Turbotechnics. Прилад нового покоління діагностує сервопривід без зняття, скидає налаштування або вносить зміни в параметри.

ЗАМОВИТИ
Відеодіагностика турбіни

Миттєва діагностика турбокомпресора здійснюється приладом videoscope MV 400 без зняття турбіни. Всі пошкодження видно, як під мікроскопом: можна точно визначити проблему або переконатися в її відсутності.

ЗАМОВИТИ
Запишіться на безкоштовну діагностику
Ми використовуємо сучасне обладнання

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(050) 73-43-992 (097) 12-44-338
Ознаки несправності
Коли потрібно робити
діагностику турбіни?
1
Мотор не працює на повну потужність

Помітно знизилася потужність двигуна без об'єктивних причин (відчуття, що у автомобіля пропала тяга)

2
Густий дим з вихлопної труби

При збільшенні швидкості автомобіля з вихлопної труби йде дим характерного сизого, чорного, білого кольору

3
Збільшилося споживання мастила

Збільшення витрат різке, з нехарактерними показниками. При візуальному огляді можна знайти витік

4
Сторонні звуки в моторі

Під час роботи двигуна чітко чути нехарактерні звуки: найчастіше це скрегіт, сильний шум, свист

5
Перепади тиску

Помітні часті й сильні перепади рівнів тиску мастила та повітря в двигуні, без об'єктивних причин

6
Погіршення динаміки

При розгоні значно знизилася динаміка, що говорить про недостатнє надходження повітря до двигуна

Обладнання для ремонту та діагностики

Діагностика:

Мультимарочний автосканер Launch X431

Кращий в своїй категорії сканер для діагностики електронних компонентів автомобілів. Програмні потужності дозволяють розпізнавати коди несправностей, скидати налаштування і повертати заводські параметри, переглядати дані обладнання в реальному часі. Автосканери Launch визнані кращими в Європі. Комп’ютерна діагностика дозволяє точно визначити наявність проблеми в турбіні.  Наш сервіс – один з небагатьох, хто офіційно використовує автосканер Launch  в діагностиці турбін.

Обладнання для ремонту та діагностики

Діагностика:

Тестер-програматор АТР-100 Turbotechnics

Один з найсучасніших тестерів електронних актуаторів турбін. Обладнання від англійського виробника забезпечує діагностику та налаштування електронних блоків управління від наступних брендів: Hella, Siemens, Mitsubishi, Hitachi, Denso, Sonceboz, Mahle. Це практично всі варіанти обладнання, поширені на українському ринку. Тестер гарантує точні дані й широкий функціонал для внесення, зміни налаштувань, ремонту.

Обладнання для ремонту та діагностики

Діагностика:

Відеоендоскоп Videoscope MV 400

Цифровий відеоендоскоп з 3,5-дюймовим екраном – один з кращих варіантів обладнання для огляду важкодоступних елементів й отримання точних даних про їхній стан. З ним ми забезпечуємо якісну, швидку й ефективну діагностику з отриманням точних даних. Не знімаючи турбіни з автомобіля, ми продемонструємо вам на екрані пошкодження її внутрішніх елементів.

Обладнання для ремонту та діагностики

Діагностика та налаштування:

Стенд налаштування ГEOMET-2000

Обладнання призначене для налаштування та контролю змінної геометрії напрямних лопаток турбін після ремонту. Ми можемо відновити значення до заводських, а також провести перевірку клапана. Потік повітря через турбіну створюється за допомогою вакуумного насоса. У пам’яті обладнання є база з декількома тисячами еталонних налаштувань турбокомпресорів, яку можна своєчасно поповнювати. Після проведення налаштування комп’ютер друкує звіт про допустимі параметри турбіни.

Обладнання для ремонту та діагностики

Очищення:

Піскоструменева камера ежекторного типу

Устаткування призначене для очищення металевих поверхонь. Підготовка здійснюється повітряно-піскоструменевим методом. В процесі забезпечується якісне зняття окалини та іржі, видалення формувального ґрунту, задирок й шарів фарби, шліфування поверхонь, полірування, зміцнення і матування. Після піскоструменевої камери корпус вашої турбіни буде чистіше, ніж у нової.

Тільки у нас відеодіагностика турбіни

Все покажемо та пояснимо в найменших подробицях

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(050) 73-43-992 (097) 12-44-338
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ
Інші послуги
Ремонт турбін
ДЕТАЛЬНІШЕ
Продаж нових турбін
ДЕТАЛЬНІШЕ
Ремонт ПНВТ
ДЕТАЛЬНІШЕ
Ремонт форсунок
ДЕТАЛЬНІШЕ
Чистка сажових фільтрів
ДЕТАЛЬНІШЕ
Заправка та ремонт кондиціонерів
ДЕТАЛЬНІШЕ
ЧОМУ МИ?
У нас ви знайдете
Безкоштовна діагностика

Швидко визначимо причину поломки знятої турбіни. За необхідності проведемо комп'ютерну діагностику паливної системи автомобіля безкоштовно. Запишіться на зняття турбіни, діагностику зробимо безкоштовно.

Працюємо по всій Україні

Вже відкрито 10 філій в різних містах. Приймаємо ПНВТ на ремонт Новою поштою, доставлення за наш кошт, оплата роботи – при отриманні.

Все в одному місці

Виконуємо будь-які роботи по турбінам: зняття, діагностика, ремонт і установка. Є свій склад запчастин, нових і відновлених турбін.

Сучасне обладнання

Наші СТО оснащені новітнім європейським обладнанням Turbotechnics для ремонту турбокомпресорів.

Терміновий ремонт турбін

Всього за 6 годин відновлюємо турбіни. Потрібно швидше - ми готові зробити неможливе!

Доступні ціни на ремонт

Великий вибір деталей в різних цінових категоріях дозволить вам самостійно визначити вартість ремонту турбіни.

Офіційна гарантія 3 роки

Гарантія на наш ремонт довша, ніж на нову турбіну; пробіг не враховуємо.

Індивідуальний менеджер

Детально інформуємо про причини поломки і особливості ремонту вашої турбіни. Контролюємо ремонт і відповідамо на питання на всіх етапах.

ЩО МОЖЕ БУТИ КОРИСНИМ ДЛЯ ВАС?
Корисні знання
29. 01. 2020
Як перевірити актуатор турбіни?

Коли мотор автомобіля функціонує на підвищених обертах, турбонагнетатель важливо захистити від ймовірних перевантажень. Для цього комплекс турбонаддува доповнюють електронним актуатором. По суті, це клапан, здатний випускати виходять назовні …

Купити
29. 01. 2020
Втрата потужності дизельної турбіни: причини й ознаки

Коли турбонагнетатель виходить з ладу, це відразу помітно за зниженою потужності двигуна. Розглянемо, на яких причин втрачається потужність, як визначити причину і коли звертатися за професійною допомогою.

Купити
29. 01. 2020
Як працює вакуумний клапан турбіни?

Його завдання – підтримувати стабільний тиск повітря і рідини. Не маючи цього клапана, мотор може швидко зламатися через перевантаження. Розглянемо, як функціонує вакуумний клапан.

Купити
Як ми працюємо?
Безкоштовна діагностика турбіни в ТурбоСТО

Діагностика турбіни: коли потрібно її проводити?

Практично кожен виробник сучасної автотранспортної техніки гарантує, що його турбокомпресор буде безпроблемно функціонувати не менше 10 років. Однак, в результаті порушень умов експлуатації автомобіля, реальний термін набагато менший. Про необхідність проведення діагностики турбіни сигналізують: істотне зниження потужності авто та поява в вихлопному димі чорного або синюватого відтінку. Також рекомендується проводити комплексну перевірку в разі придбання автотранспортного засобу на вторинному ринку.

Види діагностики турбіни

Діагностика турбіни як дизельного, так і бензинового мотора може здійснюватися двома способами:

  • З демонтажем агрегата. Для проведення такої комплексної перевірки повноцінності функціонування турбокомпресора необхідно попередньо зняти його з автомобіля. В даному випадку можна спробувати виявити несправність шляхом візуального огляду агрегата. Чи є витік масла з корпусу, чи є на ньому механічні пошкодження. Однак краще довірити проведення цього процесу кваліфікованим майстрам ТурбоСТО, які володіють необхідним сучасним діагностичним обладнанням. Діагностика турбіни на стенді. Більш точну інформацію про несправності турбіни дає роздрукований звіт про налаштування турбокомпресора на стенді, в ній фіксуються параметри налаштування турбіни та їх відповідність заводським стандартам.
  • Без демонтажу агрегата. В цьому випадку виконується комп’ютерна діагностика приладом лаунч без зняття турбіни. Шляхом підключення комп’ютера до автомобіля за допомогою спеціального шнура. Прилад дає точну інформацію про наявність несправностей у тому чи іншому вузлі автомобіля. Відеодіагностика турбіни за допомогою відеоендоскопа – прогресивний метод, який використовується тільки на наших СТО. Демонструє всі несправності на турбіні без зняття її з автомобіля. Ви самі зможете побачити, як під мікроскопом, всі ушкодження механізму. Так само ми використовуємо тестер програматор АТР-100 Turbotechnics останнього покоління виробництва Великобританії для діагностики та програмування електронних сервоприводів. Він дозволяє визначити несправність актуатора без зняття турбіни з авто, що суттєво економить час та гроші клієнта під час ремонту турбіни.

Діагностика та ремонт турбін по всій Україні

Якщо у вас з’явилася необхідність в проведенні діагностики турбіни на вашому транспортному засобі, рекомендуємо звертатися до кваліфікованих майстрів компанії ТурбоСТО. Дуже важливо знайти професійну компанію з діагностики та ремонту турбін в місті, де ви перебуваєте. Досвідчені майстри компанії TurboSTO виконають швидку діагностику турбіни та зможуть легко визначити, в чому полягає несправність. Компанія TurboSTO займається діагностикою та ремонтом турбін в таких містах як: Київ, Харків, Львів, Одеса, Кривий Ріг, Дніпро, Запоріжжя, Маріуполь, Кропивницький, Кременчук, Хмельницький, Чернівці, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Рівне, Житомир, Херсон, Миколаїв, Черкаси, Вінниця, Ужгород, Луцьк. Ми працюємо по всій Україні.

Більше
контакти
Національна мережа СТО з ремонту турбін
Філії по всій Україні:

Київ, Харків, Львів, Одеса, Рiвне, Вінниця, Івано-Франківськ, Дніпро, Житомир, Черкаси.

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:

Запоріжжя, Маріуполь, Кропивницький, Кривий Ріг, Кременчук, Хмельницкий, Полтава, Чернігів, Суми, Херсон, Миколаїв, Ужгород, Луцьк.

Переглянути адреси
image