Ми працюємо. Телефонуйте!
image
Безкоштовна діагностика сажового фільтра
ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

(050) 73-43-992

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(097) 12-44-338

Запис з 8:30 до 18:00 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Акції Контакти

Робота СТО:

з 09:00 до 19:00 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Запис з 8:30 до 18:00 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Контакти
ЧОМУ МИ?
У нас ви знайдете
Сучасні технології

Гідродинамічне очищення засноване на використанні води, спеціальних миючих засобів та напору повітря. Завдяки циклічним підвищенням тиску забезпечується дбайливе очищення.

Гарантія якості

Відновлення сажового фільтру до заводських параметрів – видалення до 98% сажі, зола і нагару. Надаємо протокол перевірки фільтра до і після його очищення, відеозвіт.

Працюємо по всій Україні

14 сервісів у різних містах. Все в одному місці – зняття, діагностика, очищення. Відновлення під ключ – до 3 годин на станції або за день при відправленні поштою.

Європейське обладнання

Повний комплекс європейського діагностичного та миючого обладнання: автосканер, відеоендоскоп, стенд гідродинамічної очистки.

ПОСЛУГИ
Вартість очищення сажового фільтра
Легковий

Очищення знятого сажового фільтра/каталізатора легкового автомобіля. Тривалість процедури – від 1 години.

2200 грн
Замовити
Вантажний

Очищення знятого сажового фільтра/каталізатора вантажного автомобіля чи спецтехніки. Тривалість процедури – від 2 годин.

6500 грн
Замовити
Зняття та встановлення

Вартість залежить від автомобіля та складності демонтажу.

від 800 грн
Замовити
Діагностика

Комп’ютерна діагностика автосканером, оцінка забруднення відеоендоскопом, тест пропускної здатності на стенді.

Безкоштовно
Замовити
Телефонуйте та записуйтесь на очистку сажового фільтра і каталізатора

Ми використовуємо сучасне обладнання

(050)-73-43-992

(097)-12-44-338

(050)-73-43-992 (097)-12-44-338
Коли необхідна чистка
сажового фільтра?
 • Зросли витрати палива
 • Падіння потужності двигуна
 • З'явився димний вихлоп під час їзди
 • Загорілась помилка сажового фільтра DPF
 • Пробіг 40 тис.км. – легкові, вантажні – 200 тис.км.
Чому?
Чому не можна видаляти сажовий фільтр?

Після видалення сажового фільтру обіцяють: збільшення потужності та тяги двигуна, ніяких спливаючих помилок, економія на можливу заміну. АЛЕ! Видалення сажового фільтра призведе до:

 • заміни оригінальної прошивки авто на китайську
 • скорочення ресурсу ДВС на 10-20%
 • підвищення вимог до якості палива
 • пониження стандарту до EURO-2 та забороні виїзду в європейські країни 
 • неможливості проходження ТО після впровадження Директиви 2014/45/ЄС без сажового фільтра
 • зниження ринкової вартості автомобіля при продажу на вартість нової деталі  від 1 тис. дол.

Чи варто витрачати час і гроші на видалення з наслідками? Однозначно ні! Європа давно користується економічною та надійною послугою – гідродинамічна очистка сажових фільтрів DPF.

Більше
ВАЖЛИВО ПОБАЧИТИ!
Очищення сажового фільтру
на нашому сервісі
Етапи очищення
Етапи очищення сажового фільтра
1
Демонтаж та огляд

Зняття фільтра з автомобіля, візуальний огляд на наявність механічних пошкоджень. Діагностика ступеня забруднення осередків ендоскопом. Зважують і фіксують показання ваг.

2
Комп'ютерна діагностика

В очисній камері фільтр підключається до обладнання. Визначається стадія забруднення шляхом перевірки обсягу повітряного потоку і виміру пропускної здатності.

3
Гідродинамічне очищення

Подається по черзі: потік води, хімічного миючого розчину та повітря під великим тиском з різних сторін фільтра, забезпечуючи глибоку регенерацію.

4
Сушка, перевірка результатів

Проводиться сушка потоком повітря високої температури. Тестується на протитиск, повторно зважується. Результати очищення фіксуються і передаються замовнику. Встановлення фільтра в автомобіль (у випадку очищення на станції).

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?
Очищення сажових фільтрів та каталізаторів у Чернівцях

Власники сучасних автомобілів (після 2005 р.) часто стикаються з необхідністю миття сажового фільтра або каталізатора (залежить від того, дизельний двигун чи бензиновий). Пристрій згодом засмічується та впливає на повноцінну роботу автомобіля: у нього погіршується динаміка, підвищується витрата палива та рівень масла в картері, вихлопні гази стають чорними та димнішими. Але найкрасномовніша ознака – значок фільтра DPF, що горить на приладовій панелі, може висвічуватися разом з помилкою “Check Engine”.

Очищення сажового фільтра в Чернівцях

Аби не довести автомобіль до переходу в аварійний режим, радимо вчасно чистити сажовик. Зробити це можна не виїжджаючи з міста – послуга доступна прямо у чернівецькій філії ТурбоСТО.
Ми використовуємо сучасне обладнання, яке дозволяє видаляти до 98% відкладень, що накопичилися у фільтрових каналах. Регенерація сажового фільтра вигідна за ціною і абсолютно безпечна – вона не відбивається на його властивостях (тільки покращує їх після процедури), а також властивостях датчиків кисню (лямбда зондів).

Сажовий фільтр: як проходить очищення в ТурбоСТО

Процес виконується у кілька етапів.

 1. Демонтаж та попередній огляд. Наші механіки знімають сажовик з машини і оглядають його на наявність тріщин і фільтрових фрагментів, що розкришилися. Якщо фільтр занадто пошкоджений, він не підлягає очищенню.
 2. Діагностика на стенді. Вимірюємо протитиск та прохідність пристрою. Залежно від цих параметрів вибирається режим очищення.
 3. Чистка фільтра DPF. У Чернівцях, як і в інших філіях, у нас стоїть спеціальний стенд для гідродинамічного очищення. Сажовик заповнюється органічним хімічним розчином, який розчиняє забруднення.
 4. Потім у нього подається потік води під тиском – у напрямку вихлопних газів та проти. Пристрій очищається до тих пір, поки вода, що проходить крізь фільтрові елементи, не стане чистою.
 5. Осушення. Здійснюється у 2-х напрямках, після чого фільтр охолоджується.
 6. Фінальна перевірка. Майстри знову аналізують параметри та отримують роздруківку результатів – до та після миття. Вони говорять про ефективність процедури та видаються клієнту.
 7. Монтаж на авто. Сажовий встановлюється назад у вихлопну систему, майстри включають режим регенерації та перевіряють роботу фільтра.

За таким же принципом очищаються і каталізатори, просто для них вибираються інші налаштування та режим роботи

Зверніть увагу! Ми не ріжемо фільтри DPF/FAP, оскільки такий спосіб очищення може призвести до механічних пошкоджень і позначитися на терміні служби автомобіля. Гідродинамічне очищення на сьогоднішній день – найбільш бережливий та ефективний варіант.

Вам потрібне очищення сажового фільтра? Ціна, терміни

Зазвичай новий сажовик має ресурс близько 120 тис. км пробігу, з урахуванням використання українського палива та мастила. Буває, що до нас приїжджають після пробігу 200 тис. км і сажевик хоч і забитий, але цілком підлягає відновленню.
Чищення сажевого фільтра – недорога за ціною послуга, тому краще не доводити до максимального забруднення ДПФ, а профілактично очищати його – кожні 50-100 тис. км для легкових автомобілів та кожні 200 тис. км для вантажних. Сама процедура триває до 3 годин.

Промивання сажового фільтра за доступною ціною

У ТурбоСТО вартість очищення одна для всіх автомобілів і становить 2200 грн, проте зняття та встановлення розраховуються додатково залежно від виду автотранспорту (легковий, вантажний, спеціальний), а також марки та моделі машини (у різних авто сажовики та каталізатори знаходяться у різних місцях та доступ може бути утруднений).
Замовте послугу миття фільтрів, Чернівці – територіально зручна локація для мешканців міста та околиць

Більше
Наші роботи
Відгуки клієнтів

18.01.2021 12:03
Дмитро, Київ

В автопарке 100 машин, регулярно пользуемся услугами турбосто по очистке сажевиков. Довольны сервисом, всегда все вовремя. Турбосто стали для нас надежными партнерами.

Наші роботи
Відгуки клієнтів

19.01.2021 10:30
Володимир, Київ

Хотел удалять фильтр, но понял что очистить выгоднее и не так бьет по работе двигателя в дальнейшем. Оставил машину на сто в Киеве, через 2 часа забрал готовую. Получил распечатку по параметрам до и после. Машина поехала, все четко.

Наші роботи
Відгуки клієнтів

20.01.2021 15:33
Олег, Днепр

В Днепре предлагают очистить сажевый фильтр чисто вручную с помощью разной химии. Но начитался, что это не вымывает практически ничего и даром потраченные деньги. Друг посоветовал ТурбоСТО, позвонил сказали, что можно отправить запчасть Новой Почтой. Через день получил назад с распечатками до и после. И отправили видео очистки:) Порадовал такой сервис.

Наші роботи
Відгуки клієнтів

21.01.2021 17:11
Олександр, Київ

Были проблемы с выхлопной системой volkswagen crafter, постоянно горел знак прожога сажевого фильтра и плохо заводилась. В сервисах рекомендовали заменить (от 1 тыс. дол.) сажевик или удалить вообще. Заменить реально дорого, а удалять – я не хочу откатить машину на Евро 2 😉 Попал на турбосто, сказали, что нужно просто очистить, по деньгам – 2800 (со снятием), по времени – 2 часа. После машина завелась нормально, больше знак не светиться.

Всі відгуки
Наші можливості
Ремонт турбін
Детальніше
Ремонт ПНВТ
Детальніше
Ремонт форсунок
Детальніше
контакти
Телефонуйте, записуйтесь та приїжджайте!
Працюємо для вас з 9-00 до 19-00
понеділок – субота

Чернівці, вул. Ярослава Мудрого, 33

переглятнути адреси