Ми працюємо. Телефонуйте!
image
Безкоштовна діагностика сажового фільтра
ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

(050) 73-43-992

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(097) 12-44-338

Запис з 8:30 до 18:00 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Акції Контакти

Робота СТО:

з 09:00 до 19:00 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Запис з 8:30 до 18:00 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Контакти
ЧОМУ МИ?
У нас ви знайдете
Сучасні технології

Гідродинамічне очищення засноване на використанні води, спеціальних миючих засобів та напору повітря. Завдяки циклічним підвищенням тиску забезпечується дбайливе очищення.

Гарантія якості

Відновлення сажового фільтру до заводських параметрів – видалення до 98% сажі, зола і нагару. Надаємо протокол перевірки фільтра до і після його очищення, відеозвіт.

Працюємо по всій Україні

14 сервісів у різних містах. Все в одному місці – зняття, діагностика, очищення. Відновлення під ключ – до 3 годин на станції або за день при відправленні поштою.

Європейське обладнання

Повний комплекс європейського діагностичного та миючого обладнання: автосканер, відеоендоскоп, стенд гідродинамічної очистки.

ПОСЛУГИ
Вартість очищення сажового фільтра
Легковий

Очищення знятого сажового фільтра/каталізатора легкового автомобіля. Тривалість процедури – від 1 години.

2200 грн
Замовити
Вантажний

Очищення знятого сажового фільтра/каталізатора вантажного автомобіля чи спецтехніки. Тривалість процедури – від 2 годин.

6500 грн
Замовити
Зняття та встановлення

Вартість залежить від автомобіля та складності демонтажу.

від 800 грн
Замовити
Діагностика

Комп’ютерна діагностика автосканером, оцінка забруднення відеоендоскопом, тест пропускної здатності на стенді.

Безкоштовно
Замовити
Телефонуйте та записуйтесь на очистку сажового фільтра і каталізатора

Ми використовуємо сучасне обладнання

(050)-73-43-992

(097)-12-44-338

(050)-73-43-992 (097)-12-44-338
Коли необхідна чистка
сажового фільтра?
 • Зросли витрати палива
 • Падіння потужності двигуна
 • З'явився димний вихлоп під час їзди
 • Загорілась помилка сажового фільтра DPF
 • Пробіг 40 тис.км. – легкові, вантажні – 200 тис.км.
Чому?
Чому не можна видаляти сажовий фільтр?

Після видалення сажового фільтру обіцяють: збільшення потужності та тяги двигуна, ніяких спливаючих помилок, економія на можливу заміну. АЛЕ! Видалення сажового фільтра призведе до:

 • заміни оригінальної прошивки авто на китайську
 • скорочення ресурсу ДВС на 10-20%
 • підвищення вимог до якості палива
 • пониження стандарту до EURO-2 та забороні виїзду в європейські країни 
 • неможливості проходження ТО після впровадження Директиви 2014/45/ЄС без сажового фільтра
 • зниження ринкової вартості автомобіля при продажу на вартість нової деталі  від 1 тис. дол.

Чи варто витрачати час і гроші на видалення з наслідками? Однозначно ні! Європа давно користується економічною та надійною послугою – гідродинамічна очистка сажових фільтрів DPF.

Більше
ВАЖЛИВО ПОБАЧИТИ!
Очищення сажового фільтру
на нашому сервісі
Етапи очищення
Етапи очищення сажового фільтра
1
Демонтаж та огляд

Зняття фільтра з автомобіля, візуальний огляд на наявність механічних пошкоджень. Діагностика ступеня забруднення осередків ендоскопом. Зважують і фіксують показання ваг.

2
Комп'ютерна діагностика

В очисній камері фільтр підключається до обладнання. Визначається стадія забруднення шляхом перевірки обсягу повітряного потоку і виміру пропускної здатності.

3
Гідродинамічне очищення

Подається по черзі: потік води, хімічного миючого розчину та повітря під великим тиском з різних сторін фільтра, забезпечуючи глибоку регенерацію.

4
Сушка, перевірка результатів

Проводиться сушка потоком повітря високої температури. Тестується на протитиск, повторно зважується. Результати очищення фіксуються і передаються замовнику. Встановлення фільтра в автомобіль (у випадку очищення на станції).

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?
Очищення сажових фільтрів та каталізаторів в Одесі

Останніми роками різко постало питання про зниження викиду шкідливих речовин, що містяться у вихлопних газах автомобілів. Проблема вирішується за допомогою спеціальних фільтрів у вихлопній системі. Для автомобілів з дизельними двигунами використовуються сажові фільтри (DPF, FAP), з бензиновими – каталітичні нейтралізатори. Вони відрізняються конструкцією та принципом дії, але виконують одну функцію – не пропускають/нейтралізують шкідливі речовини, не дозволяючи їм потрапляти в атмосферу.
Зазначимо, що чищення DPF фільтра в Одесі більш затребуване, ніж очищення каталізатора, тому що у випадку з останнім автовласники часто звертаються на сервіс вже тоді, коли каталізатор не просто забитий, а почав руйнуватися. У такому разі допомагає лише видалення.

Як працює сажовий фільтр і коли йому потрібне очищення?

Сажовий фільтр здатний сам проводити регенерацію, тобто самоочищатися. У цей час у двигун впорскується більше пального для тимчасового підвищення температури вихлопних газів. За рахунок підвищеної температури вихлопу сажові частинки, що осіли у фільтрових сотах, догоряють. Однак тут є проблема – самоочищення має відбуватися при рівномірному русі на оборотах вищих за середні. У місті, з його заторами та світлофорами, досягти таких умов майже неможливо. Це призводить до все більшого засмічення сажового фільтра і зниження його ефективності.
У результаті ви помітите падіння тяги, надмірну димність вихлопу, нетипову витрату палива, а під кінець – загориться відповідний значок на приладовій панелі.

Очищення сажового фільтра в Одесі

Якщо ви помітили ознаки засмічення – не відкладайте візит до автосервісу. У ТурбоСТО ми очищаємо фільтри всіх видів:

 • DPF – він же FAP (відмінність лише в розшифровці абревіатури)
 • GPF
 • SCR-Ad.

Працюємо з усіма видами автотранспорту – легковим, вантажним та спецтехнікою.
Використовуємо сучасне обладнання для гідродинамічного очищення, яке дозволяє відновлювати фільтри на 90-98% – залежно від пробігу авто і рівня забруднень. Очищений сажовик не створюватиме проблем ще кілька років, хоча в Європі їх часто обслуговують щороку – заміна не дешева, а видалити не можна – це тягне за собою штрафи, без нього їздити не вийде.
Тому чищення сажового фільтра за доступною ціною стає оптимальним рішенням.

Процедура промивання в Турбосто

 1. Робота починається зі зняття сажовика з автомобіля. Зверніть увагу, що на промивання сажового фільтра ціна єдина, проте монтаж і демонтаж розраховуються і оплачуються окремо.
 2. Після зняття фільтр відправляється до камери, де вимірюється його пропускна здатність. З огляду на показники вибирається режим очищення.
 3. На спеціальному стенді проходить мийка сажового фільтра під великим тиском води.
 4. Потім він продувається повітрям, щоб видалити вологу з фільтрових каналів.
 5. Висушується.
 6. Знову вимірюються показники пропускної спроможності.
 7. Якщо все гаразд – фільтр встановлюється назад на автомобіль.

Очищення сажового фільтра: ціна та термін

Вартість промивки стабільна та становить 2200 грн. Займає до 3 годин часу. Окремо розраховуються зняття та встановлення, вони залежать від виду автомобіля, його марки та моделі (тобто складності доступу). За регенерацію сажового фільтра точну ціну конкретно для вашого транспортного засобу назве наш менеджер. Тому що у кожної машини фільтр знаходиться в різних місцях, можливо доведеться знімати підрамник або нижню частину підвіски.
Якщо ви шукаєте, де замовити послугу мийка фільтрів, Одеса – відмінний варіант, так як там знаходиться Турбосто. Ми очищаємо сажовики швидко та якісно, ​​а головне – надаємо дані до та після, показуючи результативність проведеної роботи.

Більше
Наші роботи
Відгуки клієнтів

18.01.2021 12:03
Дмитро, Київ

В автопарке 100 машин, регулярно пользуемся услугами турбосто по очистке сажевиков. Довольны сервисом, всегда все вовремя. Турбосто стали для нас надежными партнерами.

Наші роботи
Відгуки клієнтів

19.01.2021 10:30
Володимир, Київ

Хотел удалять фильтр, но понял что очистить выгоднее и не так бьет по работе двигателя в дальнейшем. Оставил машину на сто в Киеве, через 2 часа забрал готовую. Получил распечатку по параметрам до и после. Машина поехала, все четко.

Наші роботи
Відгуки клієнтів

20.01.2021 15:33
Олег, Днепр

В Днепре предлагают очистить сажевый фильтр чисто вручную с помощью разной химии. Но начитался, что это не вымывает практически ничего и даром потраченные деньги. Друг посоветовал ТурбоСТО, позвонил сказали, что можно отправить запчасть Новой Почтой. Через день получил назад с распечатками до и после. И отправили видео очистки:) Порадовал такой сервис.

Наші роботи
Відгуки клієнтів

21.01.2021 17:11
Олександр, Київ

Были проблемы с выхлопной системой volkswagen crafter, постоянно горел знак прожога сажевого фильтра и плохо заводилась. В сервисах рекомендовали заменить (от 1 тыс. дол.) сажевик или удалить вообще. Заменить реально дорого, а удалять – я не хочу откатить машину на Евро 2 😉 Попал на турбосто, сказали, что нужно просто очистить, по деньгам – 2800 (со снятием), по времени – 2 часа. После машина завелась нормально, больше знак не светиться.

Всі відгуки
Наші можливості
Ремонт турбін
Детальніше
Ремонт ПНВТ
Детальніше
Ремонт форсунок
Детальніше
контакти
Телефонуйте, записуйтесь та приїжджайте!
Працюємо для вас з 9-00 до 19-00
понеділок – субота

Одеса, вул. Разумовська, 25

переглятнути адреси