Ми працюємо. Телефонуйте!
image
Безкоштовна діагностика сажового фільтра
ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

(050) 73-43-992

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(097) 12-44-338

Запис з 8:30 до 18:00 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Акції Контакти

Робота СТО:

з 09:00 до 19:00 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Запис з 8:30 до 18:00 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Контакти
ЧОМУ МИ?
У нас ви знайдете
Сучасні технології

Гідродинамічне очищення засноване на використанні води, спеціальних миючих засобів та напору повітря. Завдяки циклічним підвищенням тиску забезпечується дбайливе очищення.

Гарантія якості

Відновлення сажового фільтру до заводських параметрів – видалення до 98% сажі, зола і нагару. Надаємо протокол перевірки фільтра до і після його очищення, відеозвіт.

Працюємо по всій Україні

14 сервісів у різних містах. Все в одному місці – зняття, діагностика, очищення. Відновлення під ключ – до 3 годин на станції або за день при відправленні поштою.

Європейське обладнання

Повний комплекс європейського діагностичного та миючого обладнання: автосканер, відеоендоскоп, стенд гідродинамічної очистки.

ПОСЛУГИ
Вартість очищення сажового фільтра
Легковий

Очищення знятого сажового фільтра/каталізатора легкового автомобіля. Тривалість процедури – від 1 години.

2200 грн
Замовити
Вантажний

Очищення знятого сажового фільтра/каталізатора вантажного автомобіля чи спецтехніки. Тривалість процедури – від 2 годин.

6500 грн
Замовити
Зняття та встановлення

Вартість залежить від автомобіля та складності демонтажу.

від 800 грн
Замовити
Діагностика

Комп’ютерна діагностика автосканером, оцінка забруднення відеоендоскопом, тест пропускної здатності на стенді.

Безкоштовно
Замовити
Телефонуйте та записуйтесь на очистку сажового фільтра і каталізатора

Ми використовуємо сучасне обладнання

(050)-73-43-992

(097)-12-44-338

(050)-73-43-992 (097)-12-44-338
Коли необхідна чистка
сажового фільтра?
 • Зросли витрати палива
 • Падіння потужності двигуна
 • З'явився димний вихлоп під час їзди
 • Загорілась помилка сажового фільтра DPF
 • Пробіг 40 тис.км. – легкові, вантажні – 200 тис.км.
Чому?
Чому не можна видаляти сажовий фільтр?

Після видалення сажового фільтру обіцяють: збільшення потужності та тяги двигуна, ніяких спливаючих помилок, економія на можливу заміну. АЛЕ! Видалення сажового фільтра призведе до:

 • заміни оригінальної прошивки авто на китайську
 • скорочення ресурсу ДВС на 10-20%
 • підвищення вимог до якості палива
 • пониження стандарту до EURO-2 та забороні виїзду в європейські країни 
 • неможливості проходження ТО після впровадження Директиви 2014/45/ЄС без сажового фільтра
 • зниження ринкової вартості автомобіля при продажу на вартість нової деталі  від 1 тис. дол.

Чи варто витрачати час і гроші на видалення з наслідками? Однозначно ні! Європа давно користується економічною та надійною послугою – гідродинамічна очистка сажових фільтрів DPF.

Більше
ВАЖЛИВО ПОБАЧИТИ!
Очищення сажового фільтру
на нашому сервісі
Етапи очищення
Етапи очищення сажового фільтра
1
Демонтаж та огляд

Зняття фільтра з автомобіля, візуальний огляд на наявність механічних пошкоджень. Діагностика ступеня забруднення осередків ендоскопом. Зважують і фіксують показання ваг.

2
Комп'ютерна діагностика

В очисній камері фільтр підключається до обладнання. Визначається стадія забруднення шляхом перевірки обсягу повітряного потоку і виміру пропускної здатності.

3
Гідродинамічне очищення

Подається по черзі: потік води, хімічного миючого розчину та повітря під великим тиском з різних сторін фільтра, забезпечуючи глибоку регенерацію.

4
Сушка, перевірка результатів

Проводиться сушка потоком повітря високої температури. Тестується на протитиск, повторно зважується. Результати очищення фіксуються і передаються замовнику. Встановлення фільтра в автомобіль (у випадку очищення на станції).

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?
Очищення сажових фільтрів та каталізаторів у Дніпрі

Мережа автосервісів TurboSTO займається очищенням сажових фільтрів та каталізаторів легкових та вантажних автомобілів, а також спецтехніки. Для цього ми маємо все необхідне обладнання та компетенції. Після закінчення процедури клієнту видаються результати перевірки пропускної спроможності сажового фільтра – до і після очищення. Це дозволяє наочно показати результат роботи.

Очищення сажового фільтра в Дніпрі

Ви можете записатися на промивання фільтрів DPF, FAP (для дизельних автомобілів) та каталітичних нейтралізаторів (для бензинових) на наше СТО у Дніпрі. Ми гарантуємо дбайливе та ефективне очищення агрегату, в результаті якого він відновлює 95-98% своїх властивостей. Ризики пошкодження повністю відсутні, тому що ми не розрізаємо сажовики, а лише використовуємо всебічне промивання під високим тиском.

Миття сажового фільтра необхідне вже з появою перших симптомів забруднення сажею:

 • падіння потужності та тяги;
 • нестійка робота двигуна на холостих;
 • шиплячі звуки при роботі мотора;
 • підвищена димність вихлопу;
 • збільшення витрати пального;
 • підвищення рівня моторного мастила;
 • запалений значок ДПФ на панелі приладів.

Ресурс сажовиків та каталізаторів становить близько 180-250 тис. км. На нових автомобілях пристрої проводять самостійну регенерацію (самоочищення) та перші роки не створюють проблем. Однак у міському середовищі регенерація не може запуститись повноцінно (для цього потрібно проїхати на високих обертах хоча б 10 хвилин).

Тому промивати сажовик варто при виявленні перших ознак проблем.

Якщо автомобіль не новий, здійснювати чистку дпф фільтра в Дніпрі рекомендується регулярно – в ідеалі щорічно, як це роблять європейці, щоб уникнути штрафів за невідповідність вихлопу екологічним нормам.

Особливості промивання сажового фільтра у ТурбоСТО: ціна та термін

Сажовики та каталізатори очищаються у спеціальній камері, яка забезпечує їх професійне відновлення. Робота проходить у кілька етапів:

 1. Огляд пристрою, перевірка пропускної спроможності та вимірювання протитиску. Роздрукування показників.
 2. Почергове промивання фільтра водою, щадною миючою рідиною та повітрям з різних боків та під великим тиском. Забезпечує максимальне очищення фільтрових сот.
 3. Прискорене сушіння за допомогою високопродуктивного повітронагнітача.
 4. Охолодження та повторне вимірювання показників з наступним роздрукуванням результатів.

Показники пропускної спроможності до та після промивання видаються клієнту.

Чистка сажового фільтра за ціною цілком доступна і становить 2200 грн. Вартість монтажу та демонтажу розраховується окремо для різних марок та моделей автомобіля, тому що dpf або каталізатор можуть по-різному розташовуватись і буває, що доступ до них утруднений.

Очищення сажового фільтра, ціна якого включає зняття-установку, буде вище. Виняток – якщо ви надсилаєте ДПФ поштою. Тоді ви оплачуєте тільки мийку, доставка здійснюватиметься за наш рахунок.

Сам процес відновлення займає до 3 годин (з урахуванням монтажних робіт) на самій станції та 1 день при відправленні сажовика поштою.

Сажовий фільтр: очищення чи видалення

Промивання фільтра – послуга досить недорога, тому навіть регулярне обслуговування не потребує значних вкладень. До того ж, залишаючи сажовий чи каталізатор, ви не порушуєте еконорми та можете вільно в’їжджати на територію ЄС на своєму автомобілі.

Вирізка пристрою, навіть із наступною перепрошивкою ЕБК, “опускає” ваш автомобіль до стандарту Євро-2, до того ж регенерація сажового фільтра за ціною дешевша за видалення.

Тому, якщо ви зацікавлені у дотриманні всіх норм, не хочете зайвих питань при відвідуванні офіційного автоцентру та дбаєте про екологію – миття сажових фільтрів – Дніпро або інше місто, яке оберете для замовлення послуги – стане оптимальним рішенням.

Більше
Наші роботи
Відгуки клієнтів

18.01.2021 12:03
Дмитро, Київ

В автопарке 100 машин, регулярно пользуемся услугами турбосто по очистке сажевиков. Довольны сервисом, всегда все вовремя. Турбосто стали для нас надежными партнерами.

Наші роботи
Відгуки клієнтів

19.01.2021 10:30
Володимир, Київ

Хотел удалять фильтр, но понял что очистить выгоднее и не так бьет по работе двигателя в дальнейшем. Оставил машину на сто в Киеве, через 2 часа забрал готовую. Получил распечатку по параметрам до и после. Машина поехала, все четко.

Наші роботи
Відгуки клієнтів

20.01.2021 15:33
Олег, Днепр

В Днепре предлагают очистить сажевый фильтр чисто вручную с помощью разной химии. Но начитался, что это не вымывает практически ничего и даром потраченные деньги. Друг посоветовал ТурбоСТО, позвонил сказали, что можно отправить запчасть Новой Почтой. Через день получил назад с распечатками до и после. И отправили видео очистки:) Порадовал такой сервис.

Наші роботи
Відгуки клієнтів

21.01.2021 17:11
Олександр, Київ

Были проблемы с выхлопной системой volkswagen crafter, постоянно горел знак прожога сажевого фильтра и плохо заводилась. В сервисах рекомендовали заменить (от 1 тыс. дол.) сажевик или удалить вообще. Заменить реально дорого, а удалять – я не хочу откатить машину на Евро 2 😉 Попал на турбосто, сказали, что нужно просто очистить, по деньгам – 2800 (со снятием), по времени – 2 часа. После машина завелась нормально, больше знак не светиться.

Всі відгуки
Наші можливості
Ремонт турбін
Детальніше
Ремонт ПНВТ
Детальніше
Ремонт форсунок
Детальніше
контакти
Телефонуйте, записуйтесь та приїжджайте!
Працюємо для вас з 9-00 до 19-00
понеділок – субота

Дніпро, пр. Сергія Нігояна, 9

переглятнути адреси