Ми працюємо. Телефонуйте!
image
Безкоштовна діагностика турбіни
ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

(050) 73-43-992

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(097) 12-44-338

Запис з 8:30 до 18:00 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Акції Контакти

Робота СТО:

з 09:00 до 19:00 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Запис з 8:30 до 18:00 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Контакти
Заводський ремонт форсунок всіх виробників
ПРАЦЮЄМО У 12 МІСТАХ УКРАЇНИ
Мережа сервісів з ремонту та діагностики паливної системи

Для ремонту форсунок та паливних насосів ми використовуємо функціональний стенд DiMeD EXPRESS. Під час роботи замінюємо пошкоджені деталі на нові. Після збірки проводимо фінальну діагностику з присвоєнням індивідуального коду.

 

Відреставрована форсунка повністю відповідає заводським параметрам і дешевша за нову до 70%.

 

Форсунки нерозривно пов’язані з іншими елементами паливної системи, тому ми також перевіряємо суміжні вузли – ПНВТ, сажовий фільтр та турбіну.

ПОСЛУГИ
Послуги з ремонту форсунок
Діагностика

Перевіряємо елементи в граничному робочому режимі на спеціалізованому стенді. Перевірка за різними параметрами згідно тест-плану, в залежності від виробника.

Від 150 грн за 1 шт
Замовити
Зняття та встановлення

Зазвичай форсунки легко знімаються. Але якщо на них утворюється окис – потрібен спецінструмент та додаткові дії. Ступінь складності демонтажу впливає на ціну. Перед встановленням форсунок назад ми змащуємо їх керамічною пастою, щоб запобігти появі окису.

Від 300 грн
Замовити
Ремонт насос-форсунок

Для насос-форсунок характерний швидкий знос деталей насосної частини і вихід з ладу через неякісне пальне. Придатні до ремонту насосні секції і плунжерні пари. Для відновлення ми проводимо діагностику, ремонт і заміну зношених компонентів.

Від 1000 грн
Замовити
Ремонт форсунок Common Rail

Конструкція форсунки включає електрогідравлічний вузол, який відкриває-закриває розпилювач, як правило, він і ламається. Ми проводимо очищення в ультразвукової ванні, діагностику на стенді, розбирання та заміну деталей, складання з контрольною перевіркою на стенді.

Від 800 грн
Замовити
ЧОМУ МИ?
У нас ви знайдете
Доступні ціни на ремонт

Ціни на ремонт форсунок стартують від 500 грн

Все в одному місці

Виконуємо весь комплекс робіт: зняття, діагностика, ремонт та встановлення.

Ремонтуємо форсунки всіх виробників

Наявність спеціалізованого обладнання дозволяє діагностувати та ремонтувати всі популярні моделі (Bosch, Denso, Delphi, Zexel та інші)

Офіційна гарантія

Надаємо гарантію на ремонт на 1 рік, незалежно від пробігу.

Працюємо по всій Україні

Уже відкрито 14 філій у різних містах. Приймаємо форсунки на ремонт Новою поштою, доставка за наш рахунок, оплата роботи при отриманні.

Отримайте консультацію від наших майстрів вже зараз
Ми використовуємо сучасне обладнання

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(050) 73-43-992 (097) 12-44-338
выезд мастера
РЕМОНТ ТОПЛИВНИХ ФОРСУНОК
Ремонт форсунок
всіх виробників
bosch
lucas
Заводська гарантія 1 рік на ремонт форсунок і запчастини
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИД
Наші можливості
Ремонт турбін
ДЕТАЛЬНІШЕ
Продаж нових турбін
ДЕТАЛЬНІШЕ
Ремонт ПНВТ
ДЕТАЛЬНІШЕ
Ремонт форсунок
ДЕТАЛЬНІШЕ
Чистка сажових фільтрів
ДЕТАЛЬНІШЕ
Заправка та ремонт кондиціонерів
ДЕТАЛЬНІШЕ
Як ми працюємо?
Ремонт форсунок в Турбосто

Ремонт форсунок дизельних двигунів

Падіння потужності, підвищені витрати палива, несподівана повна зупинка двигуна – будь-який з цих факторів може вказувати на необхідність ремонту або заміни форсунок. Ми здійснюємо заводський ремонт форсунок, а також п’єзофорсунок, форсунок Сommon Rail різних брендів:

  • SIEMENS
  • BOSCH
  • DELPHI
  • DENSO.

Форсунка – ключовий функціональний елемент паливної системи. Він може вийти з ладу через засмічення, зношення або корозію, спровоковану високим вмістом сірки в дизельному паливі.

Замінювати чи ремонтувати?

Форсунка – елемент паливної системи дизельного агрегата, який відповідає за механічне розпилення палива. Всередині форсунки знаходиться розпилювач, який і створює можливість впорскування палива під високим тиском. Негативні фактори та експлуатаційне зношення впливають на елемент та призводять до його поломки. Замінити форсунки досить дорого, особливо в двигунах з 8-ма та більшою кількістю циліндрів. Ремонт – оптимальний вихід для відновлення функціональності паливної системи дизеля на тривалий період.

Особливості ремонту форсунок

З огляду на важливість форсунок в роботі паливної системи автомобіля, необхідно якомога швидше розв’язати проблеми, що виникають з ними. Ми можемо забезпечити гарантовану якість ремонтних робіт з тривалою експлуатацією відновлених елементів. Проводимо ремонт з відновленням та заміною деталей (в залежності від причини поломки й стану елемента). Ми здійснюємо заводський ремонт форсунок – складний технологічний процес. Умовно він складається з наступних етапів:

  1. Обробка форсунки в ультразвуковій ванні. Очищений елемент паливної системи майстер оглядає і шукає ушкодження.
  2. Професійна діагностика. Для пошуку причини поломки й аналізу стану форсунки ми використовуємо сучасне обладнання. Так, перевірку впорскування ми проводимо на стенді для ремонту форсунок.
  3. Контроль форми факела при розпилюванні. На електронному стенді ми діагностуємо відхилення показників індивідуально для кожної форсунки.
  4. Розв’язання виявленої проблеми. Найчастіше це – чищення голки розпилювача або її заміна.

Переваги ремонту форсунок

Ми здійснюємо заводський ремонт форсунок. Працюємо з паливними системами легкових та вантажних автомобілів. У нас можливе проведення діагностики та ремонту форсунки за 1 робочий день. Ми відновлюємо елемент до заводських параметрів й надаємо офіційну гарантію на результат. Для тестування й діагностичних процедур використовуємо сучасне спеціалізоване обладнання. Фахівці компанії засвоїли інноваційні методи діагностики та ремонту, що й дозволяє гарантувати швидкий, якісний ремонт із доступною вартістю.

Більше
Телефонуйте і записуйтеся на діагностику насос-форсунок

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(050) 73-43-992 (097) 12-44-338
контакти
Національна мережа СТО по ремонту форсунок і ТНВД
Філії по всій Україні:

Київ, Харків, Львів, Одеса, Рiвне, Вінниця, Івано-Франківськ, Тернопіль, Дніпро, Житомир, Черкаси, Чернівці, Хмельницький, Луцьк.

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:

Запоріжжя, Маріуполь, Кропивницький, Кривий Ріг, Полтава, Чернігів, Суми, Херсон, Кременчук, Миколаїв, Ужгород.

Переглянути адреси
image