Ми працюємо. Телефонуйте!
image

Безкоштовна діагностика турбіни

image

Не знайшли, що шукали?

(050) 73-43-992

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(097) 12-44-338

з 8:30 до 19:30 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Акції Карта проїзду

Щоденно:

з 8:30 до 19:30 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

з 8:30 до 19:30 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Заводський ремонт форсунок всіх виробників

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?

Ремонтуємо паливні форсунки марок:
 • BOSCH
 • ZEXEL
 • DELPHI
 • DENSO
моделі:

насос-форсунки (PDE), насос-секції (PLD), форсунки (п’єзофорсунки) Common Rail, механічні форсунки.

ПОСЛУГИ

Послуги з ремонту форсунок

Діагностика

Перевіряємо елементи на граничному робочому режимі на спеціалізованому стенді. Перевірка за різними параметрами (тест-планом), в залежності від виробника.

150 грн за 1 шт
Замовити

Ремонт механічних форсунок

Механічна форсунка має найпростішу та надійну конструкцію. Як правило, необхідно виконати очищення від нагару, корозії або окису, повернути геометричну форму, відновити вісь і т.ін.

Від 500 грн
Замовити

Ремонт насос-форсунок

Для насос-форсунок характерне швидке зношення деталей насосної частини й вихід з ладу через неякісне пальне. Ремонтопридатні насосні секції та плунжерні пари. Для відновлення ми проводимо діагностику, ремонт й заміну зношених компонентів.

Від 1000 грн
Замовити

Ремонт форсунок Common Rail

Конструкція форсунки включає електрогідравлічний вузол, який відкриває-закриває розпилювач, як правило, він і ламається. Ми проводимо очищення в ультразвукової ванні, діагностику на стенді, розбирання та заміну деталей, складання з контрольною перевіркою на стенді.

Від 800 грн
Замовити
ЧОМУ МИ?

У нас ви знайдете

Доступні ціни на ремонт

Ціни на ремонт форсунок стартують від 500 грн

Все в одному місці

Виконуємо весь комплекс робіт: зняття, діагностика, ремонт та встановлення.

Ремонтуємо форсунки всіх виробників

Наявність спеціалізованого обладнання дозволяє діагностувати та ремонтувати всі популярні моделі (Bosch, Denso, Delphi, Zexel та інші)

Офіційна гарантія

Надаємо гарантію на ремонт на 1 рік, незалежно від пробігу.

Працюємо по всій Україні

Уже відкрито 5 філій в різних містах. Приймаємо форсунки на ремонт Новою поштою, доставка за наш рахунок, оплата роботи при отриманні.

Отримайте консультацію від наших майстрів вже зараз.

Ми використовуємо сучасне обладнання

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(050) 73-43-992 (097) 12-44-338
выезд мастера
РЕМОНТ ТОПЛИВНИХ ФОРСУНОК

Ремонт форсунок
всіх виробників

bosch
lucas

Заводська гарантія 1 рік на ремонт форсунок і запчастини

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИД

Наші можливості

Ремонт турбін

ДЕТАЛЬНІШЕ

Ремонт актуаторів

ДЕТАЛЬНІШЕ

Ремонт ПНВТ

ДЕТАЛЬНІШЕ

Продаж нових турбін

ДЕТАЛЬНІШЕ

Ремонт рядних насосів

ДЕТАЛЬНІШЕ

Ремонт електронних сервоприводів

ДЕТАЛЬНІШЕ
Як ми працюємо?

Ремонт форсунок в Турбосто

Ремонт форсунок дизельних двигунів Падіння потужності, підвищені витрати палива, несподівана повна зупинка двигуна – будь-який з цих факторів може вказувати на необхідність ремонту або заміни форсунок. Ми здійснюємо заводський ремонт форсунок, а також п’єзофорсунок, форсунок Сommon Rail різних брендів:

 • SIEMENS
 • BOSCH
 • DELPHI
 • DENSO.

Форсунка – ключовий функціональний елемент паливної системи. Він може вийти з ладу через засмічення, зношення або корозію, спровоковану високим вмістом сірки в дизельному паливі. Замінювати чи ремонтувати? Форсунка – елемент паливної системи дизельного агрегата, який відповідає за механічне розпилення палива. Всередині форсунки знаходиться розпилювач, який і створює можливість впорскування палива під високим тиском. Негативні фактори та експлуатаційне зношення впливають на елемент та призводять до його поломки. Замінити форсунки досить дорого, особливо в двигунах з 8-ма та більшою кількістю циліндрів. Ремонт – оптимальний вихід для відновлення функціональності паливної системи дизеля на тривалий період. Особливості ремонту форсунок З огляду на важливість форсунок в роботі паливної системи автомобіля, необхідно якомога швидше розв’язати проблеми, що виникають з ними. Ми можемо забезпечити гарантовану якість ремонтних робіт з тривалою експлуатацією відновлених елементів. Проводимо ремонт з відновленням та заміною деталей (в залежності від причини поломки й стану елемента). Ми здійснюємо заводський ремонт форсунок – складний технологічний процес. Умовно він складається з наступних етапів:

 • Обробка форсунки в ультразвуковій ванні. Очищений елемент паливної системи майстер оглядає і шукає ушкодження.
 • Професійна діагностика. Для пошуку причини поломки й аналізу стану форсунки ми використовуємо сучасне обладнання. Так, перевірку впорскування ми проводимо на стенді для ремонту форсунок.
 • Контроль форми факела при розпилюванні. На електронному стенді ми діагностуємо відхилення показників індивідуально для кожної форсунки.
 • Розв’язання виявленої проблеми. Найчастіше це – чищення голки розпилювача або її заміна.

Переваги ремонту форсунок Ми здійснюємо заводський ремонт форсунок. Працюємо з паливними системами легкових та вантажних автомобілів. У нас можливе проведення діагностики та ремонту форсунки за 1 робочий день. Ми відновлюємо елемент до заводських параметрів й надаємо офіційну гарантію на результат. Для тестування й діагностичних процедур використовуємо сучасне спеціалізоване обладнання. Фахівці компанії засвоїли інноваційні методи діагностики та ремонту, що й дозволяє гарантувати швидкий, якісний ремонт із доступною вартістю.

Більше

Телефонуйте і записуйтеся на діагностику насос-форсунок

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(050) 73-43-992 (097) 12-44-338
контакти

Національна мережа СТО по ремонту форсунок і ТНВД

Філії по всій Україні:

Київ, Харків, Львів, Одеса, Кривий Ріг

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:

Дніпро, Запоріжжя, Маріуполь, Кіровоград, Кременчук, Хмельницкий, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Рівне, Житомир, Херсон, Миколаїв, Черкаси, Вінниця, Ужгород, Луцьк.

Переглянути адреси
image