Ми працюємо. Телефонуйте!
image
Безкоштовна діагностика турбіни
image
Не знайшли, що шукали?

(050) 73-43-992

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(097) 12-44-338

з 8:30 до 19:30 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Акції Карта проїзду

Щоденно:

з 8:30 до 19:30 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

з 8:30 до 19:30 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Зняття турбіни, ремонт і установка
за 6 годин

Зателефонувати
ЧОМУ МИ?
У нас ви знайдете
Спеціалізований сервіс зі зняття та встановлення турбін

Ми займаємося виключно турбінами, тому робимо це професійно.

Фіксовані ціни

Вартість зняття та встановлення залежить від моделі авто й стартує від 1500 грн.

Терміновий демонтаж турбіни

Ви не будете чекати: у нас 6 підіймачів та 7 автомеханіків, що дозволяє зняти, відремонтувати й встановити турбіну за один день.

Сучасне обладнання

Новітні підіймачі, інструменти, діагностичне та ремонтне обладнання дозволяє виконувати роботу швидко та якісно.

Весь комплекс робіт в одному місці

Повний цикл робіт з відновлення турбін: зняття, діагностика, ремонт та встановлення, склад запчастин. Якщо не можна полагодити, швидко підберемо нову.

Безкоштовна діагностика

Швидко визначимо причину поломки знятої турбіни. За необхідності проведемо комп'ютерну діагностику паливної системи автомобіля безкоштовно.

ПОСЛУГИ
Послуги з ремонту турбін
Заміна картриджа турбіни

Найшвидший і гарантовано надійний варіант ремонту турбокомпресора. В процесі робіт ми міняємо всю внутрішню частину елемента, а корпус старанно очищаємо від забруднень і нагару.

600 грн
ЗАМОВИТИ
Стандартний ремонт турбіни

В процесі ремонту ми замінюємо втулки ковзання й опорний підшипник, балансуємо вал, очищуємо вхідну масляну систему, проводимо повну чистку, налаштовуємо на стенді до початкових параметрів.

1500 грн
ЗАМОВИТИ
Капітальний ремонт турбіни

У процесі повного відновлення турбіни ми проводимо роботи, які входять в набір стандартного обслуговування, а також повністю замінюємо крильчатку холодної частини.

2800 грн
ЗАМОВИТИ
Ремонт актуаторів

На види здійснюваних робіт впливає характер пошкоджень. Ми замінимо мембрану або сам актуатор, а після закінчення ремонту налаштуємо турбіну з активним актуатором на стенді.

Від 700 грн
ЗАМОВИТИ
Ремонт сервоприводів

Послуга актуальна для деталей таких виробників: Hella, Melett, Siemens VDO. Замінюємо компоненти, що вийшли з ладу. Сервоприводи програмуємо на АТР-100 Turbotechnics. Налаштовуємо зібрану турбіну на стенді.

Від 1600 грн
ЗАМОВИТИ
Зняття та установка турбіни

Проводимо зняття й професійну установку турбіни з дотриманням правильної технології. У нас є підіймачі та обладнання для оперативного здійснення робіт.

Від 1500 грн
ЗАМОВИТИ
Запишіться на зняття турбіни, діагностику зробимо безкоштовно
Ми використовуємо сучасне обладнання

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(050) 73-43-992 (097) 12-44-338
Устаткування для ремонту та діагностики

Діагностика:

Мультимарочний автосканер Launch X431

Кращий в своїй категорії сканер для діагностики електронних компонентів автомобілів. Програмні потужності дозволяють розпізнавати коди несправностей, скидати налаштування і повертати заводські параметри, переглядати дані обладнання в реальному часі. Автосканери Launch визнані кращими в Європі. Комп’ютерна діагностика дозволяє точно визначити наявність проблеми в турбіні.  Наш сервіс – один з небагатьох, хто офіційно використовує автосканер Launch  в діагностиці турбін.

Устаткування для ремонту та діагностики

Діагностика:

Тестер-програматор АТР-100 Turbotechnics

Один з найсучасніших тестерів електронних актуаторів турбін. Обладнання від англійського виробника забезпечує діагностику та налаштування електронних блоків управління від наступних брендів: Hella, Siemens, Mitsubishi, Hitachi, Denso, Sonceboz, Mahle. Це практично всі варіанти обладнання, поширені на українському ринку. Тестер гарантує точні дані й широкий функціонал для внесення, зміни налаштувань, ремонту.

Устаткування для ремонту та діагностики

Діагностика:

Відеоендоскоп Videoscope MV 400

Цифровий відеоендоскоп з 3,5-дюймовим екраном – один з кращих варіантів обладнання для огляду важкодоступних елементів й отримання точних даних про їхній стан. З ним ми забезпечуємо якісну, швидку й ефективну діагностику з отриманням точних даних. Не знімаючи турбіни з автомобіля, ми продемонструємо вам на екрані пошкодження її внутрішніх елементів.

Устаткування для ремонту та діагностики

Діагностика та налаштування:

Стенд налаштування ГEOMET-2000

Устаткування призначене для налаштування та контролю змінної геометрії напрямних лопаток турбін після ремонту. Ми можемо відновити значення до заводських, а також провести перевірку клапана. Потік повітря через турбіну створюється за допомогою вакуумного насоса. У пам’яті обладнання є база з декількома тисячами еталонних налаштувань турбокомпресорів, яку можна своєчасно поповнювати. Після проведення налаштування комп’ютер друкує звіт про допустимі параметри турбіни.

Устаткування для ремонту та діагностики

Очищення:

Піскоструменева камера ежекторного типу

Устаткування призначене для очищення металевих поверхонь. Підготовка здійснюється повітряно-піскоструменевим методом. В процесі забезпечується якісне зняття окалини та іржі, видалення формувального ґрунту, задирок й шарів фарби, шліфування поверхонь, полірування, зміцнення і матування. Після піскоструменевої камери корпус вашої турбіни буде чистіше, ніж у нової.

РЕМОНТ ТУРБІН
Ремонтуємо всі види авто
  • Легкові авто
  • Вантажна техніка
  • Спец-техніка
  • Тепловозні турбіни
  • Турбіни яхт і квадроциклів
ЗВ'ЯЗАТИСЬ З МАЙСТРОМ
Наші роботи
Відгуки клієнтів

Ремонт турбіни: Garrett для BMW 5 серии

10.07.2019 07:03
Андрій Ситник

Звертався сюди з думкою, що турбіні кінець і потрібно ставити нову. Але мені запропонували варіант ремонту, і я непогано заощадив. Їжджу з турбіною на гарантії, впевнений в якості. Спасибі!Звертався сюди з думкою, що турбіні кінець і потрібно ставити нову. Але мені запропонували варіант ремонту, і я непогано заощадив. Їжджу з турбіною на гарантії, впевнений в якості. Спасибі!

Наші роботи
Відгуки клієнтів

Ремонт турбіни: Borg Warner для Renault Scenic

18.07.2019 06:49
Євген Ардесов

Померла турбіна, запропонували заміну картриджа, за пів дня зробили, отримав фактично нову турбіну, і гарантію 3 роки. Сподобався професійний і грамотний підхід у вирішенні проблеми. Хороший сервіс, професійно працюють, лояльні, приємно звернутися!Померла турбіна, запропонували заміну картриджа, за пів дня зробили, отримав фактично нову турбіну, і гарантію 3 роки. Сподобався професійний і грамотний підхід у вирішенні проблеми. Хороший сервіс, професійно працюють, лояльні, приємно звернутися!

Наші роботи
Відгуки клієнтів

Ремонт турбіни: Garrett для RANGE ROVER

30.06.2019 18:45
В'ячеслав Іванов

Масло впало, сизий дим з труби. Я відразу зрозумів, що проблема в турбіні. Хлопці підтвердили підозри, швидко все зробили. Недорого, чітко, якісно. Гарантія 3 роки, з документами. Спасибі, рекомендую сервіс.Масло впало, сизий дим з труби. Я відразу зрозумів, що проблема в турбіні. Хлопці підтвердили підозри, швидко все зробили. Недорого, чітко, якісно. Гарантія 3 роки, з документами. Спасибі, рекомендую сервіс.

Наші роботи
Відгуки клієнтів

Ремонт турбіни: IHI для Mercedes Vito

21.04.2019 11:31
Василь Миколайович

Швидко відремонтували турбіну, відновили практично мертву. Вийшло дешевше, ніж купувати нову. Спасибі хлопцям, відмінно зроблена робота. Буду рекомендувати ваш сервіс.Швидко відремонтували турбіну, відновили практично мертву. Вийшло дешевше, ніж купувати нову. Спасибі хлопцям, відмінно зроблена робота. Буду рекомендувати ваш сервіс.

Наші роботи
Відгуки клієнтів

Ремонт фірмової турбіни: Toyota Prado

30.06.2019 18:47
Світлана Чернова

Турбіна була зруйнована, але її відновили за 1 день. Задоволена результатом і сервісом. Швидко, по справі, без зайвих розмов і націнок за повітря. Зараз все працює відмінно.Турбіна була зруйнована, але її відновили за 1 день. Задоволена результатом і сервісом. Швидко, по справі, без зайвих розмов і націнок за повітря. Зараз все працює відмінно.

Всі відгуки
Дізнайтеся вартість ремонту Вашої турбіни

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(050) 73-43-992 (097) 12-44-338
ЗОНА ОЧІКУВАННЯ ДЛЯ КЛІЄНТІВ
Зона очікування з wi-fi та безкоштовною кавою

Поки ми займаємося ремонтом вашого автомобіля, ви можете посидіти в комфортних умовах, випити чашку кави та зайнятися власними справами. Тут є wi-fi, безкоштовна кава, журнали, вбиральня.

  • Кваліфікований персонал
  • Затишні умови
  • Гарне обслуговування
  • Wi-Fi доступ до мережі інтернет.
ЩО МОЖЕ БУТИ КОРИСНО ВАМ?
Корисні знання
29. 01. 2020
Як перевірити актуатор турбіни?

Коли мотор автомобіля функціонує на підвищених обертах, турбонагнетатель важливо захистити від ймовірних перевантажень. Для цього комплекс турбонаддува доповнюють електронним актуатором. По суті, це клапан, здатний випускати виходять назовні …

Купити
29. 01. 2020
Втрата потужності дизельної турбіни: причини й ознаки

Коли турбонагнетатель виходить з ладу, це відразу помітно за зниженою потужності двигуна. Розглянемо, на яких причин втрачається потужність, як визначити причину і коли звертатися за професійною допомогою.

Купити
29. 01. 2020
Як працює вакуумний клапан турбіни?

Його завдання – підтримувати стабільний тиск повітря і рідини. Не маючи цього клапана, мотор може швидко зламатися через перевантаження. Розглянемо, як функціонує вакуумний клапан.

Купити
Як ми працюємо?
Зняття та встановлення турбіни в ТурбоСТО

Багато власників транспортного засобу будь-якого типу вважають, що процес зняття та встановлення турбіни є досить нескладним. У зв’язку з цим вони намагаються виконати цю процедуру самостійно або залучити до її проведення фахівців з найближчої СТО. Однак для коректного здійснення даного процесу необхідне професійне обладнання, певний досвід й знання технології встановлення турбіни. До того ж, правильне функціонування даного вузла та термін служби безпосередньо залежать від правильного його монтажу. Оскільки, в результаті неправильного встановлення турбокомпресора, він практично відразу виходить з ладу. У зв’язку з цим, задля економії грошей, нервів та часу, краще одразу звернутися до професіоналів.

Як проходить процес зняття турбіни?

Майстри компанії ТурбоСТО здійснюють цю процедуру за наступним алгоритмом: Від АКБ від’єднують клеми, забезпечуючи відключення електроживлення від турбокомпресора. Забезпечується вільний доступ до агрегата. Для цього демонтуються всі вузли та трубки, підключені до нього. При цьому неодмінно знімають датчики, що гарантує коректне функціонування турбокомпресора. Знімають турбіну, від’єднавши її від колектора. Під час демонтажу турбіни неодмінно ставляться мітки, які використовують як орієнтири в процесі встановлення. Складність, тривалість й вартість процесу зняття дуже різниться для різних моделей автомобіля, оскільки виробники розміщують агрегат по-різному. У деяких випадках доводиться розібрати пів машини. На наступному етапі проводять кваліфікований огляд агрегата та діагностику вузла на спеціальному обладнанні. За результатом цієї перевірки приймається рішення про можливість відновлення повноцінного функціонування вузла, шляхом ремонту або заміни на новий агрегат.

Як проходить процес встановлення турбіни?

Більшість автолюбителів вважають, що для монтажу вузла досить зробити вищеописані дії у зворотній послідовності. Однак практика доводить, що все набагато складніше. Досвідчені майстри ТурбоСТО здійснюють процес установки турбіни за відпрацьованим алгоритмом: спочатку визначають, які прокладки, шпильки, гайки, підвідні трубки можна монтувати, а які необхідно замінити. За результатами візуального аналізу вже приймають рішення. Встановлюють турбіну на колектор. Підключають всі трубопроводи. Повертають на місце вузли, демонтовані для зручності демонтажу агрегата. Проводять монтаж всіх датчиків. Здійснюють контрольний запуск двигуна. Потримавши його деякий час на холостих обертах, поступово доводять їх кількість до 3000-3500 за хвилину. Якщо не виникає сторонніх шумів й кольорового диму, це означає, що процес встановлення турбіни завершено.

Замовити зняття та монтаж турбіни

Дуже важливо знайти професійну компанію зі встановлення турбіни у своєму місті. Досвідчені майстри компанії TurboSTO виконають зняття та встановлення турбіни швидко та якісно. Замовити зняття та монтаж турбіни можна в наступних містах: Київ, Харків, Львів, Одеса, Кривий ріг, Миколаїв, Вінниця, Рівне, Київ, Хмельницький, Херсон, Житомир, Чернігів, Івано-Франківськ. Ми працюємо по всій Україні.

Більше
контакти
Національна мережа СТО з ремонту турбін
Філії по всій Україні:

Київ, Харків, Львів, Одеса, Рiвне, Вінниця, Івано-Франківськ, Тернопіль, Дніпро, Житомир, Черкаси.

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:

Запоріжжя, Маріуполь, Кропивницький, Кривий Ріг, Кременчук, Хмельницкий, Полтава, Чернігів, Суми, Херсон, Миколаїв, Ужгород, Луцьк.

Переглянути адреси
image