Ми працюємо. Телефонуйте!
image
Безкоштовна діагностика турбіни
ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

(050) 73-43-992

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(097) 12-44-338

Запис з 8:30 до 18:00 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Акції Контакти

Робота СТО:

з 09:00 до 19:00 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Запис з 8:30 до 18:00 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Контакти

Зняття турбіни, ремонт і установка
за 6 годин

Зателефонувати
ЧОМУ МИ?
У нас ви знайдете
Спеціалізований сервіс зі зняття та встановлення турбін

Ми займаємося виключно турбінами, тому робимо це професійно.

Фіксовані ціни

Вартість зняття та встановлення залежить від моделі авто й стартує від 1500 грн.

Терміновий демонтаж турбіни

Ви не будете чекати: у нас 6 підіймачів та 7 автомеханіків, що дозволяє зняти, відремонтувати й встановити турбіну за один день.

Сучасне обладнання

Новітні підіймачі, інструменти, діагностичне та ремонтне обладнання дозволяє виконувати роботу швидко та якісно.

Весь комплекс робіт в одному місці

Повний цикл робіт з відновлення турбін: зняття, діагностика, ремонт та встановлення, склад запчастин. Якщо не можна полагодити, швидко підберемо нову.

Безкоштовна діагностика

Швидко визначимо причину поломки знятої турбіни. За необхідності проведемо комп'ютерну діагностику паливної системи автомобіля безкоштовно.

ПОСЛУГИ
Послуги з ремонту турбін
Заміна картриджа турбіни

Найшвидший і гарантовано надійний варіант ремонту турбокомпресора. В процесі робіт ми міняємо всю внутрішню частину елемента, а корпус старанно очищаємо від забруднень і нагару.

600 грн
ЗАМОВИТИ
Стандартний ремонт турбіни

В процесі ремонту ми замінюємо втулки ковзання й опорний підшипник, балансуємо вал, очищуємо вхідну масляну систему, проводимо повну чистку, налаштовуємо на стенді до початкових параметрів.

1500 грн
ЗАМОВИТИ
Капітальний ремонт турбіни

У процесі повного відновлення турбіни ми проводимо роботи, які входять в набір стандартного обслуговування, а також повністю замінюємо крильчатку холодної частини.

2800 грн
ЗАМОВИТИ
Ремонт актуаторів

На види здійснюваних робіт впливає характер пошкоджень. Ми замінимо мембрану або сам актуатор, а після закінчення ремонту налаштуємо турбіну з активним актуатором на стенді.

Від 700 грн
ЗАМОВИТИ
Ремонт сервоприводів

Послуга актуальна для деталей таких виробників: Hella, Melett, Siemens VDO. Замінюємо компоненти, що вийшли з ладу. Сервоприводи програмуємо на АТР-100 Turbotechnics. Налаштовуємо зібрану турбіну на стенді.

Від 1600 грн
ЗАМОВИТИ
Зняття та установка турбіни

Проводимо зняття й професійну установку турбіни з дотриманням правильної технології. У нас є підіймачі та обладнання для оперативного здійснення робіт.

Від 1500 грн
ЗАМОВИТИ
Запишіться на зняття турбіни, діагностику зробимо безкоштовно
Ми використовуємо сучасне обладнання

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(050) 73-43-992 (097) 12-44-338
Устаткування для ремонту та діагностики

Діагностика:

Мультимарочний автосканер Launch X431

Кращий в своїй категорії сканер для діагностики електронних компонентів автомобілів. Програмні потужності дозволяють розпізнавати коди несправностей, скидати налаштування і повертати заводські параметри, переглядати дані обладнання в реальному часі. Автосканери Launch визнані кращими в Європі. Комп’ютерна діагностика дозволяє точно визначити наявність проблеми в турбіні.  Наш сервіс – один з небагатьох, хто офіційно використовує автосканер Launch  в діагностиці турбін.

Устаткування для ремонту та діагностики

Діагностика:

Тестер-програматор АТР-100 Turbotechnics

Один з найсучасніших тестерів електронних актуаторів турбін. Обладнання від англійського виробника забезпечує діагностику та налаштування електронних блоків управління від наступних брендів: Hella, Siemens, Mitsubishi, Hitachi, Denso, Sonceboz, Mahle. Це практично всі варіанти обладнання, поширені на українському ринку. Тестер гарантує точні дані й широкий функціонал для внесення, зміни налаштувань, ремонту.

Устаткування для ремонту та діагностики

Діагностика:

Відеоендоскоп Videoscope MV 400

Цифровий відеоендоскоп з 3,5-дюймовим екраном – один з кращих варіантів обладнання для огляду важкодоступних елементів й отримання точних даних про їхній стан. З ним ми забезпечуємо якісну, швидку й ефективну діагностику з отриманням точних даних. Не знімаючи турбіни з автомобіля, ми продемонструємо вам на екрані пошкодження її внутрішніх елементів.

Устаткування для ремонту та діагностики

Діагностика та налаштування:

Стенд налаштування ГEOMET-2000

Устаткування призначене для налаштування та контролю змінної геометрії напрямних лопаток турбін після ремонту. Ми можемо відновити значення до заводських, а також провести перевірку клапана. Потік повітря через турбіну створюється за допомогою вакуумного насоса. У пам’яті обладнання є база з декількома тисячами еталонних налаштувань турбокомпресорів, яку можна своєчасно поповнювати. Після проведення налаштування комп’ютер друкує звіт про допустимі параметри турбіни.

Устаткування для ремонту та діагностики

Очищення:

Піскоструменева камера ежекторного типу

Устаткування призначене для очищення металевих поверхонь. Підготовка здійснюється повітряно-піскоструменевим методом. В процесі забезпечується якісне зняття окалини та іржі, видалення формувального ґрунту, задирок й шарів фарби, шліфування поверхонь, полірування, зміцнення і матування. Після піскоструменевої камери корпус вашої турбіни буде чистіше, ніж у нової.

РЕМОНТ ТУРБІН
Ремонтуємо всі види авто
  • Легкові авто
  • Вантажна техніка
  • Спец-техніка
  • Тепловозні турбіни
  • Турбіни яхт і квадроциклів
ЗВ'ЯЗАТИСЬ З МАЙСТРОМ
Наші роботи
Відгуки клієнтів

Ремонт турбіни: Garrett для BMW 5 серии

10.07.2019 07:03
Андрій Ситник

Обращался сюда с мыслью, что турбине конец и нужно ставить новую. Но мне предложили вариант ремонта, и я неплохо сэкономил. Езжу с турбиной на гарантии, уверен в качестве. Спасибо!

Наші роботи
Відгуки клієнтів

Ремонт турбіни: Borg Warner для Renault Scenic

18.07.2019 06:49
Євген Ардесов

Умерла турбина, предложили замену картриджа, за пол дня сделали, получил фактически новую турбину, и гарантию 3 года. Понравился профессиональный и грамотный подход в решении проблемы. Хороший сервис, профессионально работают, лояльны, приятно обратиться!

Наші роботи
Відгуки клієнтів

Ремонт турбіни: Garrett для RANGE ROVER

30.06.2019 18:45
В'ячеслав Іванов

Масло упало, сизый дым из трубы. Я сразу понял, что проблема в турбине. Ребята подтвердили подозрения, быстро все сделали. Недорого, четко, качественно. Гарантия 3 года, с документами. Спасибо, рекомендую сервис.

Наші роботи
Відгуки клієнтів

Ремонт турбіни: IHI для Mercedes Vito

21.04.2019 11:31
Василь Миколайович

Быстро отремонтировали турбину, восстановили практически мертвую. Вышло дешевле, чем покупать новую. Спасибо ребятам, отлично сделанная работа. Буду рекомендовать ваш сервис.

Наші роботи
Відгуки клієнтів

Ремонт фірмової турбіни: Toyota Prado

30.06.2019 18:47
Світлана Чернова

Турбина была разрушена, но ее восстановили за 1 день. Довольна результатом и сервисом. Быстро, по делу, без лишних разговоров и наценок за воздух. Сейчас все работает отлично.

Всі відгуки
Дізнайтеся вартість ремонту Вашої турбіни

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(050) 73-43-992 (097) 12-44-338
ЗОНА ОЧІКУВАННЯ ДЛЯ КЛІЄНТІВ
Зона очікування з wi-fi та безкоштовною кавою

Поки ми займаємося ремонтом вашого автомобіля, ви можете посидіти в комфортних умовах, випити чашку кави та зайнятися власними справами. Тут є wi-fi, безкоштовна кава, журнали, вбиральня.

  • Кваліфікований персонал
  • Затишні умови
  • Гарне обслуговування
  • Wi-Fi доступ до мережі інтернет.
komnata-ozhidaniya-turbosto
ЩО МОЖЕ БУТИ КОРИСНО ВАМ?
Корисні знання
12. 01. 2022
Які ризики очікують при самостійному ремонті турбіни

Турбокомпресор – надійний механізм, проте згодом він, як і інші системи автомобіля, виходить з ладу. Ви помітите “падіння” наддуву та тяги, двигун стане швидше перегріватися, під час його роботи може чутись свист, стукіт і навіть виття. Досвідчений автовласник швидко визначить джерело проблеми та, швидше за все, захоче здійснити ремонт турбіни своїми руками. З одного боку, […]

Детальніше
10. 01. 2022
Чому свистить турбіна – розбираємо причини поломки

Іноді під час роботи турбокомпресора чується свист. Він може бути абсолютно безпечним і не вимагати ремонту. А може сигналізувати про наявність проблем. Щоб розібратися в природі та причинах свисту, давайте спочатку згадаємо про принцип роботи турбіни. А потім проаналізуємо, коли виникають нехарактерні звуки, про що вони сигналізують і що з цим робити. Коли свист турбіни […]

Детальніше
05. 01. 2022
Види турбін на автомобілі: у чому відмінність

Усі автомобільні турбокомпресори працюють за рахунок використання енергії відпрацьованих вихлопних газів. Принцип роботи у них є спільним, а ось конструктивні особливості відрізняються. Тому перш ніж розглядати типи турбін для авто, краще спочатку розібратися, як вони функціонують. Це допоможе зрозуміти відмінності того чи іншого типу. Як працюють турбіни? Їхнє улаштування та принцип дії спрямовані на надходження […]

Детальніше
Як ми працюємо?
Зняття та встановлення турбіни в ТурбоСТО

Багато власників транспортного засобу будь-якого типу вважають, що процес зняття та встановлення турбіни є досить нескладним. У зв’язку з цим вони намагаються виконати цю процедуру самостійно або залучити до її проведення фахівців з найближчої СТО. Однак для коректного здійснення даного процесу необхідне професійне обладнання, певний досвід й знання технології встановлення турбіни. До того ж, правильне функціонування даного вузла та термін служби безпосередньо залежать від правильного його монтажу. Оскільки, в результаті неправильного встановлення турбокомпресора, він практично відразу виходить з ладу. У зв’язку з цим, задля економії грошей, нервів та часу, краще одразу звернутися до професіоналів.

Як проходить процес зняття турбіни?

Майстри компанії ТурбоСТО здійснюють цю процедуру за наступним алгоритмом: Від АКБ від’єднують клеми, забезпечуючи відключення електроживлення від турбокомпресора. Забезпечується вільний доступ до агрегата. Для цього демонтуються всі вузли та трубки, підключені до нього. При цьому неодмінно знімають датчики, що гарантує коректне функціонування турбокомпресора. Знімають турбіну, від’єднавши її від колектора. Під час демонтажу турбіни неодмінно ставляться мітки, які використовують як орієнтири в процесі встановлення. Складність, тривалість й вартість процесу зняття дуже різниться для різних моделей автомобіля, оскільки виробники розміщують агрегат по-різному. У деяких випадках доводиться розібрати пів машини. На наступному етапі проводять кваліфікований огляд агрегата та діагностику вузла на спеціальному обладнанні. За результатом цієї перевірки приймається рішення про можливість відновлення повноцінного функціонування вузла, шляхом ремонту або заміни на новий агрегат.

Як проходить процес встановлення турбіни?

Більшість автолюбителів вважають, що для монтажу вузла досить зробити вищеописані дії у зворотній послідовності. Однак практика доводить, що все набагато складніше. Досвідчені майстри ТурбоСТО здійснюють процес установки турбіни за відпрацьованим алгоритмом: спочатку визначають, які прокладки, шпильки, гайки, підвідні трубки можна монтувати, а які необхідно замінити. За результатами візуального аналізу вже приймають рішення. Встановлюють турбіну на колектор. Підключають всі трубопроводи. Повертають на місце вузли, демонтовані для зручності демонтажу агрегата. Проводять монтаж всіх датчиків. Здійснюють контрольний запуск двигуна. Потримавши його деякий час на холостих обертах, поступово доводять їх кількість до 3000-3500 за хвилину. Якщо не виникає сторонніх шумів й кольорового диму, це означає, що процес встановлення турбіни завершено.

Замовити зняття та монтаж турбіни

Дуже важливо знайти професійну компанію зі встановлення турбіни у своєму місті. Досвідчені майстри компанії TurboSTO виконають зняття та встановлення турбіни швидко та якісно. Замовити зняття та монтаж турбіни можна в наступних містах: Київ, Харків, Львів, Одеса, Кривий ріг, Миколаїв, Вінниця, Рівне, Київ, Хмельницький, Херсон, Житомир, Чернігів, Івано-Франківськ, Чернівці. Ми працюємо по всій Україні.

Більше
контакти
Національна мережа СТО з ремонту турбін
Філії по всій Україні:

Київ, Харків, Львів, Одеса, Рiвне, Вінниця, Івано-Франківськ, Тернопіль, Дніпро, Житомир, Черкаси, Чернівці, Хмельницький, Луцьк.

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:

Запоріжжя, Маріуполь, Кропивницький, Кривий Ріг, Полтава, Чернігів, Суми, Херсон, Кременчук, Миколаїв, Ужгород.

Переглянути адреси
image