Ми працюємо. Телефонуйте!
image
Безкоштовна діагностика турбіни
image
Не знайшли, що шукали?

(050) 73-43-992

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(097) 12-44-338

з 8:30 до 19:30 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Акції Контакти

Щоденно:

з 8:30 до 19:30 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

з 8:30 до 19:30 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Ремонт ПНВТ в Києві
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?
Ми ремонтуємо паливні насоси торгових марок:
  • BOSCH A, M, P, MW, H, VE, VP-29, VP-30, VP-44
  • BOSCH Common Rail CP-1, CP-2, CP-3.2, CP-3.4
  • LUCAS DPS, DPCN
  • COMMON RAIL Delphi DFP 1.x, DFP 3.x.
  • DELFI EPIC DP200, DP210, DP310
  • ZEXEL VRZ
  • DENSO V3, V4, V5 Систем Common Rail HP0, HP2, HP3, HP4
  • Китайські ПНВТ
ПОСЛУГИ
Послуги з ремонту ПНВТ
Діагностика

Здійснюємо діагностику знятих ПНВТ, а також можемо здійснити зняття, перевірку на сучасному обладнанні, ремонт та встановлення. Працюємо з дизельними паливними насосами будь-яких автомобілів різних років виробництва.

Від 700 грн
ЗАМОВИТИ
Поточний ремонт

Ремонтні роботи проводимо тільки в разі підтвердженого справного стану плунжерної пари. В процесі міняємо несправні компоненти, промиваємо форсунки, регулюємо й проводимо випробування на стенді.

Від 1800 грн
ЗАМОВИТИ
Капітальний ремонт

Повністю розбираємо ПНВТ, проводимо заміну плунжерної пари, міняємо неробочі компоненти, після складання налаштовуємо на стенді. В результаті – повністю відновлені характеристики й довговічна експлуатація.

Від 5000 грн
ЗАМОВИТИ
Зняття та установка

Проводимо зняття і професійну установку ПНВТ з дотриманням правильної технології. У нас є підйомники і обладнання для оперативного здійснення робіт. Вартість залежить від марки автомобіля і розташування ПНВТ.

Від 1000 грн
ЗАМОВИТИ
ЧОМУ МИ?
У нас ви знайдете
Доступні ціни на ремонт

Ціни на ремонт ПНВТ стартують від 1500 грн

Все в одному місці

Виконуємо будь–які роботи по ПНВТ: зняття, діагностика, ремонт та встановлення.

Ремонтуємо ПНВТ всіх виробників

Наявність спеціалізованого обладнання дозволяє діагностувати та ремонтувати всі популярні дизельні моделі ПНВТ (Bosch, Denso, Delphi, Zexel, Lucas та інші).

Офіційна гарантія

Надаємо гарантію на ремонт на 1 рік без врахування пробігу.

Працюємо по всій Україні

Уже відкрито 11 філій в різних містах. Приймаємо ПНВТ на ремонт Новою поштою, доставлення за наш кошт, оплата роботи – при отриманні.

Отримайте консультацію від наших майстрів прямо зараз
Ми використовуємо сучасне обладнання

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(050) 73-43-992 (097) 12-44-338
Види ремонту
Наші можливості
Ремонт ПНВТ

Ford, Audi, VW, Skoda, Opel, Ford, Saab, MAN, John Deere, Fendt, BMW, Nissan, Perkins, Cummins, Toyota, Mazda, Suzuki, Mitsubishi

замовити
Ремонт ПНВТ Common Rail Delphi

Kia, Ford, Renault, Dacia, SsangYong, Hyundai, Nissan, Suzuki, Citroen, Jaguar

замовити
Ремонт ПНВТ Zexel VRZ

Mitsubishi Pajero 3 Canter, Toyota Land Cruiser

замовити
Ремонт ПНВТ вантажних авто та спецтехніки

Case, John Deer, New Holland, Massey Ferguson, Deutz, JCB, Komatsu, Fendt

замовити
гарантия ТНВД
Заводська гарантія
1 рік на ремонт ПНВТ та запчастини
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ
Інші послуги
Ремонт турбін
ДЕТАЛЬНІШЕ
Ремонт форсунок
ДЕТАЛЬНІШЕ
Чистка сажових фільтрів
ДЕТАЛЬНІШЕ
Як ми працюємо?
Ремонт ПНВТ в Турбосто

Паливний насос високого тиску відповідає за переміщення пального. Очевидно, що його важливо підтримувати в справному стані. Довірте діагностику і ремонт ПНВТ в Києві компанії Турбосто: ми проводимо всі роботи на інноваційному обладнанні і даємо гарантію на результат.

Основні несправності ПНВТ 

Ми проводимо ремонт паливних насосів і вирішуємо проблеми, викликані різними причинами. Звертайтеся для перевірки вашого ПНВТ, якщо: ● ви заправляєте транспортний засіб неякісним паливом, що містить багато домішок; ● ви не дотримуєтесь графіку заміни паливних фільтрів; ● виникають труднощі з запуском гарячого двигуна; ● робота мотора нерівномірна, а звук занадто гучний; ● помічена витік або нерівномірний витрата палива; ● вихлопи стали чорними, з їдким запахом; ● ви дотримуєтеся всіх правил експлуатації, але все одно помічаєте проблеми. Умовно виділяють дві групи поломок, пов’язаних з ПНВТ: 1. Механічні. Спровоковані некоректними зазорами в елементах, що піддаються тертю. Зазори виникають через знос (природного або перевищений), а також з-за відкладень у паливній системі. 2. Електричні. Спровоковані неправильним функціонуванням або поломкою датчиків, розташованих на моторі, а також на впускний і випускний системах. Діагностувати їх просто: фахівець Турбосто підключить датчики діагностичного обладнання та отримає дані про параметри роботи елементів системи. Використовувати несправний ПНВТ заборонено, так як це може спровокувати проблеми з паливною системою, а також привести до пов’язаних проблем (наприклад, поломки паливних форсунок).

Особливості ремонту ПНВТ

Ми забезпечуємо професійний ремонт дизельної апаратури з урахуванням особливостей конкретного паливного насоса. Всі ремонтні роботи проходять за загальною схемою: 1. Діагностика. На спеціальному обладнанні фахівці сервісу перевіряють роботу ПНВТ і в цілому паливної системи. Часто буває, що ознаки поломки насоса пов’язані з несправностями інших вузлів. 2. Зняття ПНВТ. Ремонтні роботи можна виконувати тільки після демонтажу насоса. Зазвичай для зняття майстру потрібно попередньо видалити фільтри і електронні компоненти. 3. Розбирання насоса і ремонт. Сучасні ПНВТ переважно з електронним управлінням, тому для роботи з ним потрібні навички і спеціальні інструменти. Визначивши причину поломки, фахівець виконує заміну пошкоджених елементів. 4. Складання, регулювання та випробування на стенді. У процесі складання майстер замінює старі ущільнювачі і прокладки, а після перевіряє ПНВТ і проводить наладку за допомогою обладнання. 5. Встановлення паливного насоса. Відремонтований ПНВТ після правильної установки повністю підготовлений до повноцінної тривалої експлуатації. Ремонт ПНВТ в Києві ми проводимо швидко, надаючи гарантію на виконані роботи. Виконуючи всі роботи «під ключ», ми позбавляємо власників транспорту від всіх супутніх проблем. Якщо виникли підозри на несправність насоса або потрібна профілактика системи – звертайтеся до нас.

Більше
КОЛИ ПОТРІБНО РОБИТИ ДІАГНОСТИКУ ПАЛИВНОГО НАСОСА
Ознаки поломки ПНВТ
1
Зміна звуку двигуна

Змінюється тональність шуму мотора. Навіть якщо ефект був короткочасним, а після – звук відновився, краще пройти діагностику.

2
Зниження потужності двигуна

За відчуттями, потужність двигуна стала нижче. Це підтверджується на ділянках дороги з різкими підйомами: мотор «не тягне».

3
Проблеми з запуском, прискоренням

Якщо виникають проблеми з запуском та/або прискоренням, а стартер й акумулятор в порядку, варто провести діагностику ПНВТ.

4
Збільшена димність

Про проблеми паливного насоса свідчить зростання димності вихлопу, що виникає навіть при роботі мотора в звичайному режимі.

5
Підвищені витрати

Помітно зростає витрата палива без будь-яких об'єктивних причин. Часто це вказує на проблему з паливним насосом.

6
Нестабільна робота

Двигун на малих обертах функціонує нерівномірно. Це одна з ознак, що вказують на необхідність діагностики.

Телефонуйте та записуйтеся на діагностику ПНВТ

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(050) 73-43-992 (097) 12-44-338
КОНТАКТИ
Телефонуйте, записуйтесь та приїжджайте!
Працюємо для вас з 9 до 19, понеділок – субота.

Київ, вул. Ю. Іллєнка 48В

ПЕРЕГЛЯНУТИ АДРЕСИ