Ми працюємо. Телефонуйте!
image
Безкоштовна діагностика сажового фільтра
ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

(050) 73-43-992

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(097) 12-44-338

Запис з 8:30 до 18:00 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Акції Контакти

Робота СТО:

з 09:00 до 19:00 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Запис з 8:30 до 18:00 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Контакти
ЧОМУ МИ?
У нас ви знайдете
Сучасні технології

Гідродинамічне очищення засноване на використанні води, спеціальних миючих засобів та напору повітря. Завдяки циклічним підвищенням тиску забезпечується дбайливе очищення.

Гарантія якості

Відновлення сажового фільтру до заводських параметрів – видалення до 98% сажі, зола і нагару. Надаємо протокол перевірки фільтра до і після його очищення, відеозвіт.

Працюємо по всій Україні

14 сервісів у різних містах. Все в одному місці – зняття, діагностика, очищення. Відновлення під ключ – до 3 годин на станції або за день при відправленні поштою.

Європейське обладнання

Повний комплекс європейського діагностичного та миючого обладнання: автосканер, відеоендоскоп, стенд гідродинамічної очистки.

ПОСЛУГИ
Вартість очищення сажового фільтра
Легковий

Очищення знятого сажового фільтра/каталізатора легкового автомобіля. Тривалість процедури – від 1 години.

2200 грн
Замовити
Вантажний

Очищення знятого сажового фільтра/каталізатора вантажного автомобіля чи спецтехніки. Тривалість процедури – від 2 годин.

6500 грн
Замовити
Зняття та встановлення

Вартість залежить від автомобіля та складності демонтажу.

від 800 грн
Замовити
Діагностика

Комп’ютерна діагностика автосканером, оцінка забруднення відеоендоскопом, тест пропускної здатності на стенді.

Безкоштовно
Замовити
Телефонуйте та записуйтесь на очистку сажового фільтра і каталізатора

Ми використовуємо сучасне обладнання

(050)-73-43-992

(097)-12-44-338

(050)-73-43-992 (097)-12-44-338
Коли необхідна чистка
сажового фільтра?
 • Зросли витрати палива
 • Падіння потужності двигуна
 • З'явився димний вихлоп під час їзди
 • Загорілась помилка сажового фільтра DPF
 • Пробіг 40 тис.км. – легкові, вантажні – 200 тис.км.
Чому?
Чому не можна видаляти сажовий фільтр?

Після видалення сажового фільтру обіцяють: збільшення потужності та тяги двигуна, ніяких спливаючих помилок, економія на можливу заміну. АЛЕ! Видалення сажового фільтра призведе до:

 • заміни оригінальної прошивки авто на китайську;
 • скорочення ресурсу ДВС на 10-20%;
 • підвищення вимог до якості палива;
 • пониження стандарту до EURO-2 та забороні виїзду в європейські країни;
 • неможливості проходження ТО після впровадження Директиви 2014/45/ЄС без сажового фільтра;
 • зниження ринкової вартості автомобіля при продажу на вартість нової деталі  від 1 тис. дол.

Чи варто витрачати час і гроші на видалення з наслідками? Однозначно ні! Європа давно користується економічною та надійною послугою – гідродинамічна очистка сажових фільтрів DPF.

Більше
ВАЖЛИВО ПОБАЧИТИ!
Очищення сажового фільтру
на нашому сервісі
Етапи очищення
Етапи очищення сажового фільтра
1
Демонтаж та огляд

Зняття фільтра з автомобіля, візуальний огляд на наявність механічних пошкоджень. Діагностика ступеня забруднення осередків ендоскопом. Зважують і фіксують показання ваг.

2
Комп'ютерна діагностика

В очисній камері фільтр підключається до обладнання. Визначається стадія забруднення шляхом перевірки обсягу повітряного потоку і виміру пропускної здатності.

3
Гідродинамічне очищення

Подається по черзі: потік води, хімічного миючого розчину та повітря під великим тиском з різних сторін фільтра, забезпечуючи глибоку регенерацію.

4
Сушка, перевірка результатів

Проводиться сушка потоком повітря високої температури. Тестується на протитиск, повторно зважується. Результати очищення фіксуються і передаються замовнику. Встановлення фільтра в автомобіль (у випадку очищення на станції).

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?
Чистка сажового фільтра и каталізатора в Турбосто

Гідродинамічна очистка сажового фільтра в Києві

Умовно сажевим фільтром називають пристрій, на поверхні якого осідає більша частина сажі, що міститься у вихлопних газах. Це особливо актуально для дизельного автотранспорту: вихлопи двигунів містять багато сажі. Як тільки у всьому світі посилилися екологічні вимоги до транспорту, нові автомобілі стали оснащувати DPF – пристроями, вбудованими у вихлопну систему дизельних моторів. Вони не тільки вловлюють до 80% шкідливих речовин у вихлопі, але й забезпечують їх переробку. Електронна система контролює накопичення сажі і визначає момент, коли їх необхідно спалити. Тим часом рішення екологічної проблеми перетворилося в «головний біль» для автовласників. Особливості руху в місті не сприяють правильній роботі DPF. Не «дочекавшись» оптимальних умов, система не спалює сажу. Коли фільтр заповнений на 90%, система блокує потужність мотора – аж до відключення. Проблема може виникнути у нового або у вживаного автомобіля – все залежить не від конкретної моделі, а від умов використання. У таких випадках допоможе професійна чистка сажового фільтра. Це набагато дешевше, ніж міняти фільтр на новий і безпечніше самостійних спроб регенерації.

Чому не можна почистити самостійно?

Мийка сажових фільтрів своїми руками або в «гаражній» майстерні може знищити пристрій. Перерахуємо способи, які зазвичай використовують майстри-самоучки, і негативні наслідки від їх дій:

 • замочують сажовий фільтр в рідині з агресивним миючим засобом, знищуючи напилення на робочій поверхні;
 • виймають керамічну частину і промивають агрегатом Karcher, порушуючи пористу структуру;
 • свердлять в фільтрі отвори замість того, щоб його чистити, порушуючи роботу електронної системи управління. Фільтр після цього залишиться тільки викинути;
 • активують примусову регенерацію фільтру сажі. Але це виправдано при забрудненні не бiльше ніж на 25%. В іншому випадку ефект буде недовгим.

Професійна очистка сажового фільтра DPF

У нас освоєна найпопулярніша в Європі технологія очищення фільтр сажі, яка дозволяє швидко і відносно недорого:

 • збільшити термін експлуатації фільтра;
 • знизити експлуатаційні витрати для автовласників;
 • зменшити показник зольності;
 • домогтися оптимальних показників ефективності.

Дороге професійне обладнання чистить сажеві фільтри гідродинамічним способом: в сервісному або в автоматичному режимі. Технологія забезпечує очищення виробу і видалення залишкової рідини з вуглецевих відкладень. Сам фільтр при цьому не пошкоджується і зберігає робочі характеристики. Устаткування чистить і сушить виріб: після цього воно відразу готове до встановлення. У нас оптимальна ціна на регенерацію сажового фільтра для:

 • автомобілів будь-яких марок;
 • вантажного автотранспорту;
 • спецтехніки.

Послугу надають сертифіковані майстри з досвідом, що пройшли спеціальне навчання. Очищення сажового фільтра доступне в Києві, Львові, Одесі, Харкові, Рівному, Вінниці та інших містах, з офіційною гарантією.

Більше
Наші роботи
Відгуки клієнтів

18.01.2021 12:03
Дмитро, Київ

В автопарке 100 машин, регулярно пользуемся услугами турбосто по очистке сажевиков. Довольны сервисом, всегда все вовремя. Турбосто стали для нас надежными партнерами.

Наші роботи
Відгуки клієнтів

19.01.2021 10:30
Володимир, Київ

Хотел удалять фильтр, но понял что очистить выгоднее и не так бьет по работе двигателя в дальнейшем. Оставил машину на сто в Киеве, через 2 часа забрал готовую. Получил распечатку по параметрам до и после. Машина поехала, все четко.

Наші роботи
Відгуки клієнтів

20.01.2021 15:33
Олег, Днепр

В Днепре предлагают очистить сажевый фильтр чисто вручную с помощью разной химии. Но начитался, что это не вымывает практически ничего и даром потраченные деньги. Друг посоветовал ТурбоСТО, позвонил сказали, что можно отправить запчасть Новой Почтой. Через день получил назад с распечатками до и после. И отправили видео очистки:) Порадовал такой сервис.

Наші роботи
Відгуки клієнтів

21.01.2021 17:11
Олександр, Київ

Были проблемы с выхлопной системой volkswagen crafter, постоянно горел знак прожога сажевого фильтра и плохо заводилась. В сервисах рекомендовали заменить (от 1 тыс. дол.) сажевик или удалить вообще. Заменить реально дорого, а удалять – я не хочу откатить машину на Евро 2 😉 Попал на турбосто, сказали, что нужно просто очистить, по деньгам – 2800 (со снятием), по времени – 2 часа. После машина завелась нормально, больше знак не светиться.

Всі відгуки
Наші можливості
Ремонт турбін
Детальніше
Ремонт ПНВТ
Детальніше
Ремонт форсунок
Детальніше
контакти
Телефонуйте, записуйтесь та приїжджайте!
Працюємо для вас з 9-00 до 19-00
понеділок – субота

Київ, вул. Ю. Іллєнка 48В

переглятнути адреси