Ми працюємо. Телефонуйте!
image
Безкоштовна діагностика сажового фільтра
ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

(050) 73-43-992

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(097) 12-44-338

Запис з 8:30 до 18:00 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Акції Контакти

Робота СТО:

з 09:00 до 19:00 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Запис з 8:30 до 18:00 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Контакти
ЧОМУ МИ?
У нас ви знайдете
Сучасні технології

Гідродинамічне очищення засноване на використанні води, спеціальних миючих засобів та напору повітря. Завдяки циклічним підвищенням тиску забезпечується дбайливе очищення.

Гарантія якості

Відновлення сажового фільтру до заводських параметрів – видалення до 98% сажі, зола і нагару. Надаємо протокол перевірки фільтра до і після його очищення, відеозвіт.

Працюємо по всій Україні

14 сервісів у різних містах. Все в одному місці – зняття, діагностика, очищення. Відновлення під ключ – до 3 годин на станції або за день при відправленні поштою.

Європейське обладнання

Повний комплекс європейського діагностичного та миючого обладнання: автосканер, відеоендоскоп, стенд гідродинамічної очистки.

ПОСЛУГИ
Вартість очищення сажового фільтра
Легковий

Очищення знятого сажового фільтра/каталізатора легкового автомобіля. Тривалість процедури – від 1 години.

2200 грн
Замовити
Вантажний

Очищення знятого сажового фільтра/каталізатора вантажного автомобіля чи спецтехніки. Тривалість процедури – від 2 годин.

6500 грн
Замовити
Зняття та встановлення

Вартість залежить від автомобіля та складності демонтажу.

від 800 грн
Замовити
Діагностика

Комп’ютерна діагностика автосканером, оцінка забруднення відеоендоскопом, тест пропускної здатності на стенді.

Безкоштовно
Замовити
Телефонуйте та записуйтесь на очистку сажового фільтра і каталізатора

Ми використовуємо сучасне обладнання

(050)-73-43-992

(097)-12-44-338

(050)-73-43-992 (097)-12-44-338
Коли необхідна чистка
сажового фільтра?
 • Зросли витрати палива
 • Падіння потужності двигуна
 • З'явився димний вихлоп під час їзди
 • Загорілась помилка сажового фільтра DPF
 • Пробіг 40 тис.км. – легкові, вантажні – 200 тис.км.
Чому?
Чому не можна видаляти сажовий фільтр?

Після видалення сажового фільтру обіцяють: збільшення потужності та тяги двигуна, ніяких спливаючих помилок, економія на можливу заміну. АЛЕ! Видалення сажового фільтра призведе до:

 • заміни оригінальної прошивки авто на китайську
 • скорочення ресурсу ДВС на 10-20%
 • підвищення вимог до якості палива
 • пониження стандарту до EURO-2 та забороні виїзду в європейські країни 
 • неможливості проходження ТО після впровадження Директиви 2014/45/ЄС без сажового фільтра
 • зниження ринкової вартості автомобіля при продажу на вартість нової деталі  від 1 тис. дол.

Чи варто витрачати час і гроші на видалення з наслідками? Однозначно ні! Європа давно користується економічною та надійною послугою – гідродинамічна очистка сажових фільтрів DPF.

Більше
ВАЖЛИВО ПОБАЧИТИ!
Очищення сажового фільтру
на нашому сервісі
Етапи очищення
Етапи очищення сажового фільтра
1
Демонтаж та огляд

Зняття фільтра з автомобіля, візуальний огляд на наявність механічних пошкоджень. Діагностика ступеня забруднення осередків ендоскопом. Зважують і фіксують показання ваг.

2
Комп'ютерна діагностика

В очисній камері фільтр підключається до обладнання. Визначається стадія забруднення шляхом перевірки обсягу повітряного потоку і виміру пропускної здатності.

3
Гідродинамічне очищення

Подається по черзі: потік води, хімічного миючого розчину та повітря під великим тиском з різних сторін фільтра, забезпечуючи глибоку регенерацію.

4
Сушка, перевірка результатів

Проводиться сушка потоком повітря високої температури. Тестується на протитиск, повторно зважується. Результати очищення фіксуються і передаються замовнику. Встановлення фільтра в автомобіль (у випадку очищення на станції).

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?
Очищення сажових фільтрів та каталізаторів у Львові

За час експлуатації сажового фільтра незгорілі частинки сажі закупорюють його пори і обмежують потік вихлопних газів. Щоб фільтр не забивався кожні пару сотень кілометрів і не створював зайвих проблем власникам, виробники передбачили систему регенерації. Цей процес запускається самостійно та дозволяє випалити забруднення. Для цього машина повинна перебувати в русі, а двигун – працювати на високих або середніх обертах. Але в місті, з його пробками та світлофорами, це малоздійсненна умова. У підсумку без регенерації сажовик ще більше забивається та його експлуатаційний ресурс скорочується до 50-60 тис. км. Щоб продовжити “життя” DPF, автовласникам рекомендується регулярно звертатися за миттям сажового фільтра.
Ця послуга допоможе відновити його пропускну здатність та поверне початкову функціональність.
Очищення сажових особливо популярне у власників авто, які часто виїжджають за кордон – там чистота вихлопу суворо регламентована і за відсутність ДПФ або каталізатора загрожують не просто штрафи, автотранспорт не впустять до ЄС.

Як проходить очищення сажового фільтра у Львові

ТурбоСТО намагається бути доступним для кожного клієнта – ви можете очистити фільтр чи каталізатор на нашій станції у Львові. Ми обслуговуємо легкові та вантажні автомобілі, а також спецтехніку.
Професійне миття пристрою – оптимальне рішення, менш радикальне, ніж заміна чи видалення. Тому що в останньому випадку потрібна також перепрошивка ЕБК, а екологічність вихлопу незворотно знижується.

Промивання сажового фільтра за доступною ціною

В ТурбоСТО у Львові ви можете очистити каталізатор та сажовий фільтр за вигідною ціною. Завдяки використанню сучасного стенда для професійної регенерації ми можемо гарантувати відновлення фільтрових елементів на 95-98%. Тобто, практично до заводського стану.
Очищення сажового фільтра передбачає єдину ціну на послугу – 2200 грн. Монтаж і демонтаж розраховуються індивідуально, так як залежно від моделі автомобіля сажовик може розміщуватися в різних місцях, часто важкодоступних.

Каталізатор та сажовий фільтр – як проходить очищення

Ми очищаємо і каталізатори, і фільтри DPF, FAP. Вони відрізняються конструкцією, матеріалом та покриттям фільтрових сот, тому режими миття підбираються окремо для каталітичних нейтралізаторів та сажовиків.
Для чищення dpf фільтрів та каталізаторів у Львові ми використовуємо спеціальний стенд європейського виробництва, що дозволяє швидко та ефективно прибрати всі забруднення: нагар, сажу та смоли.

Як проходить процес?

Для початку наші майстри знімають сажовик з автомобіля. Потім робота ділиться на такі етапи:

 1. Візуальний огляд – якщо фільтр має серйозні пошкодження та тріщини, мийка протипоказана.
 2. Перевірка пропускної здатності та вимірювання протитиску у спеціальній камері. Дані до промивання зберігаються.
 3. Безпосередньо миття сажових фільтрів (Львів – місце, де проводиться весь цикл робіт). Очищення здійснюється за допомогою води, щадної хімічної рідини та повітря, що подаються з різних боків під тиском.
 4. Продування повітрям для видалення води з сот.
 5. Висушування фільтра.
 6. Повторне вимірювання показників. Якщо вони в нормі – робота виконана та результати “до – після” надаються клієнту.

Регенерація сажового фільтра за ціною, що включає монтаж, передбачає зворотну установку пристрою на автомобіль. Якщо ж ви надсилаєте нам ДПФ або каталізатор поштою, ми оплачуємо транспортні витрати і надсилаємо вам чистий фільтр. Відповідно, такий варіант обходиться дешевше, але він не такий швидкий.
Очищення сажового фільтра, ціна якого цілком лояльна, досить вигідна послуга, особливо, якщо ваше авто повинно відповідати сучасним екостандартам.

Більше
Наші роботи
Відгуки клієнтів

18.01.2021 12:03
Дмитро, Київ

В автопарке 100 машин, регулярно пользуемся услугами турбосто по очистке сажевиков. Довольны сервисом, всегда все вовремя. Турбосто стали для нас надежными партнерами.

Наші роботи
Відгуки клієнтів

19.01.2021 10:30
Володимир, Київ

Хотел удалять фильтр, но понял что очистить выгоднее и не так бьет по работе двигателя в дальнейшем. Оставил машину на сто в Киеве, через 2 часа забрал готовую. Получил распечатку по параметрам до и после. Машина поехала, все четко.

Наші роботи
Відгуки клієнтів

20.01.2021 15:33
Олег, Днепр

В Днепре предлагают очистить сажевый фильтр чисто вручную с помощью разной химии. Но начитался, что это не вымывает практически ничего и даром потраченные деньги. Друг посоветовал ТурбоСТО, позвонил сказали, что можно отправить запчасть Новой Почтой. Через день получил назад с распечатками до и после. И отправили видео очистки:) Порадовал такой сервис.

Наші роботи
Відгуки клієнтів

21.01.2021 17:11
Олександр, Київ

Были проблемы с выхлопной системой volkswagen crafter, постоянно горел знак прожога сажевого фильтра и плохо заводилась. В сервисах рекомендовали заменить (от 1 тыс. дол.) сажевик или удалить вообще. Заменить реально дорого, а удалять – я не хочу откатить машину на Евро 2 😉 Попал на турбосто, сказали, что нужно просто очистить, по деньгам – 2800 (со снятием), по времени – 2 часа. После машина завелась нормально, больше знак не светиться.

Всі відгуки
Наші можливості
Ремонт турбін
Детальніше
Ремонт ПНВТ
Детальніше
Ремонт форсунок
Детальніше
контакти
Телефонуйте, записуйтесь та приїжджайте!
Працюємо для вас з 9 до 19, понеділок – субота.

Львів, вул. Зелена 149 Ю

переглятнути адреси