Ми працюємо. Телефонуйте!
image

Безкоштовна діагностика турбіни

image

Не знайшли, що шукали?

(050) 73-43-992

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(097) 12-44-338

з 8:30 до 19:30 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Акції Карта проїзду

Щоденно:

з 8:30 до 19:30 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

з 8:30 до 19:30 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Заводський ремонт ТНВД з гарантією

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?

Ми ремонтуємо паливні насоси торгових марок:
  • BOSCH
  • ZEXEL
  • DELPHI
  • DENSO
  • SIEMENS
  • DIESEL KIKI
  • LUCAS
Моделі:

ТНВД НVP-44, VP-29/30, Common Rail BOSCH CP1, CP2, CP3

ПОСЛУГИ

Послуги з ремонту ПНВТ

Регулювання

Регулюємо плунжерні пари на рівну величину ходу й рівномірну кількість подачі. На спеціалізованому стенді для перевірки ПНВТ проводимо регулювання кількості обертів й муфти випередження впорскування.

Від 1500 грн
ЗАМОВИТИ

Поточний ремонт

Ремонтні роботи проводимо тільки в разі підтвердженого справного стану плунжерної пари. В процесі міняємо несправні компоненти, промиваємо форсунки, регулюємо й проводимо випробування на стенді.

Від 2500 грн
ЗАМОВИТИ

Капітальний ремонт

Повністю розбираємо ПНВТ, проводимо заміну плунжерної пари, міняємо неробочі компоненти, після складання налаштовуємо на стенді. В результаті – повністю відновлені характеристики й довговічна експлуатація.

Від 5000 грн
ЗАМОВИТИ

Діагностика

Здійснюємо діагностику знятих ПНВТ, а також можемо здійснити зняття, перевірку на сучасному обладнанні, ремонт та встановлення. Працюємо з дизельними паливними насосами будь-яких автомобілів різних років виробництва.

Від 1500 грн
ЗАМОВИТИ
ЧОМУ МИ?

У нас ви знайдете

Доступні ціни на ремонт

Ціни на ремонт ПНВТ стартують від 1500 грн

Все в одному місці

Виконуємо будь–які роботи по ПНВТ: зняття, діагностика, ремонт та встановлення.

Ремонтуємо ПНВТ всіх виробників

Наявність спеціалізованого обладнання дозволяє діагностувати та ремонтувати всі популярні дизельні моделі ПНВТ (Bosch, Denso, Delphi, Zexel, Lucas та інші).

Офіційна гарантія

Надаємо гарантію на ремонт на 1 рік без врахування пробігу.

Працюємо по всій Україні

Уже відкрито 6 філій в різних містах. Приймаємо ПНВТ на ремонт Новою поштою, доставлення за наш кошт, оплата роботи – при отриманні.

Отримайте консультацію від наших майстрів прямо зараз

Ми використовуємо сучасне обладнання

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(050) 73-43-992 (097) 12-44-338
РЕМОНТ РЯДНИХ НАСОСІВ

Ремонт паливних насосів
всіх виробників

bosch
lucas
гарантия ТНВД

Заводська гарантія
1 рік на ремонт ПНВТ та запчастини

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

Інші послуги

Ремонт турбін

ДЕТАЛЬНІШЕ

Ремонт актуаторів

ДЕТАЛЬНІШЕ

Ремонт ПНВТ

ДЕТАЛЬНІШЕ

Продаж нових турбін

ДЕТАЛЬНІШЕ

Ремонт рядних насосів

ДЕТАЛЬНІШЕ

Ремонт електронних сервоприводів

ДЕТАЛЬНІШЕ
Як ми працюємо?

Ремонт ПНВТ в Турбосто

Паливний насос високого тиску – важливий елемент дизельної паливної системи. Вихід ПНВТ з ладу загрожує великими труднощами для власника транспортного засобу. Компанія Турбосто виконує діагностику та ремонт ПНВТ на сучасному обладнанні.

Основні несправності ПНВТ 

Проблеми з паливними насосами умовно ділять на дві категорії: механічні й електричні. Механічні несправності викликані неправильними зазорами в елементах, які мають тертя. Вони виникають через природнє або підвищене зношення, а також через відкладення, що виникають у системі. Серед причин – неякісне паливо та несвоєчасна заміна фільтра. Несправності, викликані зношенням форсунки, видаляють шляхом повного розбору й заміни запчастин, ультразвукової чистки, збирання та обов’язкового регулювання. Поломки через відкладення усувають методом повного розбирання, чищення, а після – складання та регулювання. Якщо критичне зношення відсутнє, замінювати запасні частини немає необхідності. Ремонт ПНВТ завдяки цьому стає доступною альтернативою заміні насоса. Електричні несправності ПНВТ пов’язані з поломкою або некоректною роботою датчиків, розташованих на випускній/впускній системах та моторі. Для діагностики досить під’єднати обладнання та «прочитати» параметри роботи систем. Їх аналіз дозволить знайти причину.

Чи можна використовувати несправний насос?

Це ризиковано, оскільки існує пряма загроза пошкодження інших систем автомобіля, і в першу чергу – паливної. Дуже часто несправність ПНВТ провокує поломку паливних форсунок.

Особливості ремонту ПНВТ

Вид й ціна ремонту паливної апаратури залежать від типу ПНВТ та особливостей функціонування. Зокрема, паливний насос Common Rail нагнітає тиск в паливній рампі, після чого він рівномірно розподіляється по форсунках. Розподільчий насос в Common Rail по черзі формує тиск на потрібні форсунки. Ремонт ПНВТ BOSCH, Siemens, Delphi, Denso ми можемо виконати за 1 день. Сучасне обладнання для діагностики й налаштування значно прискорює процес робіт. Ремонт ПНВТ по всій Україні. Дуже важливо знайти професійну компанію з діагностики та ремонту ПНВТ в місті, в якому ми перебуваємо. Досвідчені майстри компанії TurboSTO зроблять швидку діагностику та зможуть легко визначити причину несправності. Компанія TurboSTO здійснює ремонт ПНВТ в таких містах як: Київ, Харків, Львів, Одеса, Кривий Ріг Дніпро, Запоріжжя, Маріуполь, Кропивницький, Кременчук, Хмельницький, Чернівці, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Рівне, Житомир, Херсон, Миколаїв, Черкаси, Вінниця, Ужгород, Луцьк. Ми працюємо по всій Україні.

Більше
КОЛИ ПОТРІБНО РОБИТИ ДІАГНОСТИКУ ПАЛИВНОГО НАСОСА

Ознаки поломки ПНВТ

1

Зміна звуку двигуна

Змінюється тональність шуму мотора. Навіть якщо ефект був короткочасним, а після – звук відновився, краще пройти діагностику.

2

Зниження потужності двигуна

За відчуттями, потужність двигуна стала нижче. Це підтверджується на ділянках дороги з різкими підйомами: мотор «не тягне».

3

Проблеми з запуском, прискоренням

Якщо виникають проблеми з запуском та/або прискоренням, а стартер й акумулятор в порядку, варто провести діагностику ПНВТ.

4

Збільшена димність

Про проблеми паливного насоса свідчить зростання димності вихлопу, що виникає навіть при роботі мотора в звичайному режимі.

5

Підвищені витрати

Помітно зростає витрата палива без будь-яких об'єктивних причин. Часто це вказує на проблему з паливним насосом.

6

Нестабільна робота

Двигун на малих обертах функціонує нерівномірно. Це одна з ознак, що вказують на необхідність діагностики.

Телефонуйте та записуйтеся на діагностику ПНВТ

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(050) 73-43-992 (097) 12-44-338
контакти

Національна мережа СТО з ремонту турбін і ПНВТ

Філії по всій Україні:

Київ, Харків, Львів, Одеса, Кривий Ріг, Рiвне

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:

Дніпро, Запоріжжя, Маріуполь, Кіровоград, Кременчук, Хмельницкий, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Житомир, Херсон, Миколаїв, Черкаси, Вінниця, Ужгород, Луцьк.

Переглянути адреси
image