Ми працюємо. Телефонуйте!
image
Безкоштовна діагностика турбіни

(050) 73-43-992

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(097) 12-44-338

Запис з 8:30 до 18:00 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Акції Контакти

Робота СТО:

з 09:00 до 19:00 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Запис з 8:30 до 18:00 (пн-сб)

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

Обладнання

Мультимарочний автосканер Launch X431

Кращий в своїй категорії сканер для діагностики електронних компонентів автомобілів. Програмні потужності дозволяють розпізнавати коди несправностей, скидати налаштування і повертати заводські параметри, переглядати дані обладнання в реальному часі. Автосканери Launch визнані кращими в Європі. Комп’ютерна діагностика дозволяє точно визначити наявність проблеми в турбіні.  Наш сервіс – один з небагатьох, хто офіційно використовує автосканер Launch  в діагностиці турбін.

Тестер-програматор АТР-100 Turbotechnics

Один з найсучасніших тестерів електронних актуаторів турбін. Обладнання від англійського виробника забезпечує діагностику та налаштування електронних блоків управління від наступних брендів: Hella, Siemens, Mitsubishi, Hitachi, Denso, Sonceboz, Mahle. Це практично всі варіанти обладнання, поширені на українському ринку. Тестер гарантує точні дані й широкий функціонал для внесення, зміни налаштувань, ремонту.

Відеоендоскоп Videoscope MV 400

Цифровий відеоендоскоп з 3,5-дюймовим екраном – один з кращих варіантів обладнання для огляду важкодоступних елементів й отримання точних даних про їхній стан. З ним ми забезпечуємо якісну, швидку й ефективну діагностику з отриманням точних даних. Не знімаючи турбіни з автомобіля, ми продемонструємо вам на екрані пошкодження її внутрішніх елементів.

Стенд налаштування ГEOMET-2000

Устаткування призначене для налаштування та контролю змінної геометрії напрямних лопаток турбін після ремонту. Ми можемо відновити значення до заводських, а також провести перевірку клапана. Потік повітря через турбіну створюється за допомогою вакуумного насоса. У пам’яті обладнання є база з декількома тисячами еталонних налаштувань турбокомпресорів, яку можна своєчасно поповнювати. Після проведення налаштування комп’ютер друкує звіт про допустимі параметри турбіни.

Піскоструменева камера інжекторного типу

Устаткування призначене для очищення металевих поверхонь. Підготовка здійснюється повітряно-піскоструменевим методом. В процесі забезпечується якісне зняття окалини та іржі, видалення формувального ґрунту, задирок й шарів фарби, шліфування поверхонь, полірування, зміцнення і матування. Після піскоструменевої камери корпус вашої турбіни буде чистіше, ніж у нової.

Програмно-апаратний комплекс Flex Master

Сучасний інструмент для чип-тюнінгу італійського виробництва. Складається з апаратного комплексу та ПЗ з набором ліцензій. Дозволяє зчитувати, налаштовувати, перепрограмувати та модифікувати програмне забезпечення більшості блоків керування двигуном через діагностичний роз’єм OBD2.

Стенд для тестування паливної апаратури DiMeD EXPRESS

Універсальний стенд, який дозволяє тестувати всі типи сучасних ПНВТ та форсунок системи Common Rail по одному каналу. Забезпечує перевірку всіх параметрів, надає коди форсункам та видає протокол перевірки. Працює із паливними насосами більшості марок: BOSCH, DELPHI, SIEMENS/CONTINENTAL.

Стенд для очищення фільтрів DPF Cleaner Machine

Забезпечує професійне очищення та відновлення всіх типів сажових фільтрів (DPF, FAP, GPF, SCR-Ad) з ефективністю до 98%. Глибока регенерація досягається за рахунок почергової подачі потоків води, хімічного миючого розчину та повітря під високим тиском з різних боків. Далі передбачені осушення та охолодження сажового фільтра.

Професійна заправочна станція TEXA 712R

Обладнання нового покоління для заправки та обслуговування автомобільних кондиціонерів. Відрізняється широким функціоналом, автоматичним управлінням та швидкістю заправки. Самостійно визначає негерметичність системи, дає можливість точно заправляти холодоагент за допомогою електронних ваг та вимірювати кількість відпрацьованого мастила.

Плоскошліфувальний станок Mikromat SFW 600х200

Німецький плоскошліфувальний станок використовується для шліфування посадкового місця колектора та гарячої частини турбіни. Це необхідно для того, аби забезпечити максимально щільне прилягання турбокомпресора до двигуна. Завдяки цьому підвищується ККД мотора.

Вертикальний свердлильний верстат ProMac FX 383C

Станок використовується для легкого висвердлювання заломів – зламаних елементів кріплення: болтів, шпильок тощо. Він відрізняється високою точністю обробки деталей та автоматизує роботу наших механіків, дозволяючи їм швидше демонтувати та відновлювати запчастини.

ПОСЛУГИ

Послуги з ремонту турбін

Заміна картриджа турбіни

Найшвидший і гарантовано надійний варіант ремонту турбокомпресора. В процесі робіт ми міняємо всю внутрішню частину елемента, а корпус старанно очищаємо від забруднень і нагару.

600 грн.
ЗАМОВИТИ

Стандартний ремонт турбіни

В процесі ремонту ми замінюємо втулки ковзання й опорний підшипник, балансуємо вал, очищуємо вхідну масляну систему, проводимо повну чистку, налаштовуємо на стенді до початкових параметрів.

1500 грн.
ЗАМОВИТИ

Капітальний ремонт турбіни

У процесі повного відновлення турбіни ми проводимо роботи, які входять в набір стандартного обслуговування, а також повністю замінюємо крильчатку холодної частини.

2800 грн.
ЗАМОВИТИ

Ремонт актуаторів

На види здійснюваних робіт впливає характер пошкоджень. Ми замінимо мембрану або сам актуатор, а після закінчення ремонту налаштуємо турбіну з активним актуатором на стенді.

Від 700 грн.
ЗАМОВИТИ

Ремонт сервоприводів

Послуга актуальна для деталей таких виробників: Hella, Melett, Siemens VDO. Замінюємо компоненти, що вийшли з ладу. Сервоприводи програмуємо на АТР-100 Turbotechnics. Налаштовуємо зібрану турбіну на стенді.

Від 1600 грн.
ЗАМОВИТИ

Зняття та установка турбіни

Проводимо зняття й професійну установку турбіни з дотриманням правильної технології. У нас є підіймачі та обладнання для оперативного здійснення робіт.

Від 1500 грн.
ЗАМОВИТИ

Ремонтуємо турбіни всіх виробників

Зв'яжіться з нами, щоб отримати необхідну інформацію.

Телефонуйте нам, ми із задоволенням проконсультуємо вас.

(050) 73-43-992

(097) 12-44-338

(050) 73-43-992 (097) 12-44-338
контакти

Національна мережа СТО з ремонту турбін

Філії по всій Україні:

Київ, Харків, Львів, Одеса, Рiвне, Вінниця, Івано-Франківськ, Тернопіль, Дніпро, Житомир, Черкаси, Чернівці, Хмельницький, Луцьк.

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:

Запоріжжя, Маріуполь, Кропивницький, Кривий Ріг, Полтава, Чернігів, Суми, Херсон, Кременчук, Миколаїв, Ужгород.

Переглянути адреси
image