Заводський ремонт форсунок всіх виробників
*Якщо ремонтуєте у нас – діагностика на стенді безкоштовно.
Агов, ковбою, гроші - не проблема! Заплатиш потім з розстрочкою від Моно/Приват
Оплата частинами до 24 місяців
Погодні умови здатні впливати на роботу форсунок. Наприклад, низькі температури можуть призвести до загустіння пального і порушення його розпилення. Перегрів двигуна в спеку може спровокувати підвищений знос форсунок. Але пік поломок найчастіше припадає на зимовий період.
Якість палива безпосередньо впливає на знос форсунки. Наявність у паливі води, механічних домішок або сірки прискорює абразивний знос розпилювачів. Один бак поганого пального може не призвести до критичних пошкоджень, але його регулярне використання значно скоротить термін служби форсунки.
Частота очищення залежить від якості пального і умов експлуатації. В середньому, рекомендується проводити очищення кожні 20-30 тис км пробігу. Самостійно робити ультразвукове очищення не бажано, адже для цього потрібне спеціальне обладнання та навички з діагностики. Краще звернутися до спеціалізованого сервісу.
Це питання часто виникає у власників автомобілів, які намагаються уникнути дорогого ремонту в СТО. Насправді добавки можуть тимчасово покращити роботу форсунок, очистивши їх від деяких відкладень. Однак, якщо форсунка має серйозні механічні пошкодження, то ніякі добавки не допоможуть.
Миття двигуна під високим тиском може призвести до потрапляння води в повітрозабірник і, як наслідок, у камеру згоряння. Ця вода в паливній системі може призвести до гідроударів у форсунках, що здатні пошкодити їхні внутрішні компоненти. Крім того, вода може спровокувати утворення відкладень на розпилювачах, погіршуючи якість розпилення пального. Тому не рекомендується самостійно мити двигун без спеціального обладнання та знань.
Хоча ці речовини мають свої очисні властивості, їх застосування для очищення таких делікатних механізмів, як форсунки, може призвести до низки негативних наслідків - непередбачуваний результат, пошкодження ущільнювачів, корозія металевих частин форсунок, що призводить до їхнього передчасного зносу. А також неповне видалення або утворення нових відкладень. Тому краще використовувати спеціальні засоби для очищення форсунок на СТО.